Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

PealehtPealeht  OtsiOtsi  RegistreeriRegistreeri  Logi sisseLogi sisse  

masinate toomine euroopast

Go down 
AutorTeade
darklov

Postituste arv : 63
Registration date : 26/11/2008

masinate toomine euroopast Empty
PostitaminePealkiri: masinate toomine euroopast   masinate toomine euroopast EmptyKolm Nov 26, 2008 6:48 pm

Tere,
on plaan ehitada tõsine "new age chopper". Kogu garaazi vajaminevad kaadervärgid on soetatud ja eks töö käigus tuleb veel väljaminekuid. Kuid paar päeva tagasi avastasin et Eesti jääb doonormasinate otsingul väikeseks. Paljud on rääkinud Saksast odavate autode(mootorrataste) toomisest, kuid kunagi ei ole ma sellele tähelepanu pööranud. Nüüd on aga vaja. Kuidas see protsess käib. Ma ei mõtle ainult Saksast väid üldiselt Euroopast. Kui viitsite äkki kriblate midagi.

P.S. hüdraulilise toruväänaja saab poest 4500.- firma ei ole teab mis aga tööd teeb hästi ja arvan et see isetehtud toruväänaja kõlbaks vist ainult vasele.

best by darklov
Tagasi üles Go down
SANDER
Admin
SANDER

Postituste arv : 444
motikas/auto : Harley, Volvo
Registration date : 09/10/2008

PostitaminePealkiri: Re: masinate toomine euroopast   masinate toomine euroopast EmptyKolm Nov 26, 2008 7:13 pm

mida sa doonoriks otsid? cyclops HD vast kõige levinum doonormootor tänapäeval ja seda vist mõistlikum usast otsida--->vaata www.usaraud.ee seal mitmeid usast maaletoojaid

SAUL
Admin
SAUL

Postituste arv : 748
motikas/auto : 90 Harley Sportster, 78 Yamaha XT500

PostitaminePealkiri: Re: masinate toomine euroopast   masinate toomine euroopast EmptyKolm Nov 26, 2008 7:21 pm

Tere

Oleneb kõigepealt millist ratast sa silmas pead ja endale soovid. Enamjaolt tuuakse rattad saksamaalt , kus nad on ka kõige paremate hindadega tavaliselt. Võib leiduda ka igaltpoolt mujalt euroopast. Enamjaolt tuuakse kasutatud masinad saksast. Ma enda masina lasin tuua ka saksast. Otsimiseks on mitmeid kohti ja toomiseks ka. Mina otsisin interneti lehtedelt huvipakkuvad isendid välja ja rääkisin maaletoojaga. Väljavalituks osutus ebayst üks konkreetne masin , mille omanikuks ma ka sain. Mobile.de, motoscout.de, ebay.de need on levinumad , mida ma tean müügisaitidest. Maaletoojaid on päris palju, kes just sellise asjaga tegelevad. Niiet väheke tuhlamist netis ja olemas nad ongi... Torupainajast niipalju, et saab ka 2500 eeguga hüdraulilise, aga kas ta nüüd parem on ja nüüd rikkuse astet näitab seda ma ei arva. Võib ka nii olla ,et meistrimehe ise tehtud on poe jupatsist kolm korda parem. Kõik oleneb millega tegemist ja kuidas asi tehtud on. Aga igastahes edu masina otsingutel ..
Tagasi üles Go down
https://www.estonianchopper.com
agent007

agent007

Postituste arv : 472
motikas/auto : Jeep WJ
Opel Astra
Kawa VN700
Registration date : 26/10/2008

PostitaminePealkiri: Re: masinate toomine euroopast   masinate toomine euroopast EmptyKolm Nov 26, 2008 7:47 pm

darklov kirjutas:
Tere,
on plaan ehitada tõsine "new age chopper". Kogu garaazi vajaminevad kaadervärgid on soetatud ja eks töö käigus tuleb veel väljaminekuid. Kuid paar päeva tagasi avastasin et Eesti jääb doonormasinate otsingul väikeseks. Paljud on rääkinud Saksast odavate autode(mootorrataste) toomisest, kuid kunagi ei ole ma sellele tähelepanu pööranud. Nüüd on aga vaja. Kuidas see protsess käib. Ma ei mõtle ainult Saksast väid üldiselt Euroopast. Kui viitsite äkki kriblate midagi.

P.S. hüdraulilise toruväänaja saab poest 4500.- firma ei ole teab mis aga tööd teeb hästi ja arvan et see isetehtud toruväänaja kõlbaks vist ainult vasele.

best by darklov

Julgen vaielda ise tehtud torupainutaja teemal. Muidugi oleneb kõik painutaja ehitusest, toru seina paksusest. Kui need omavahel proportsiooni saad ei ole häda midagi. Ei tasu alahinnata keerme jõudu ja jõuõlgasid. Hüdra on puhas toores jõud.
Tagasi üles Go down
Soultrain

Postituste arv : 42

PostitaminePealkiri: Re: masinate toomine euroopast   masinate toomine euroopast EmptyKolm Nov 26, 2008 8:58 pm

kui korras ratas ei taha lammutama hakata vaid tõesti doonorit vaja siis www.wrackbike.de aitab sind. HD on populaarne ainult nendel chopperitel mis on kord originaal rattast ümber ehitatud, self made rataste puhul ilmselt valitakse kordi rajum doonor nii jõu kui kõige muu osas, nimed nagu revtech ja S&S
Kui plaanid HD mõtet siis oleks end kasulik harida Eesti mõistes legendaarsete HD vanade juures, kas siis Edeku või TM Choppersi Toomase ja Mareki juures, HD tähendab nii krdi erinevaid asju, et tee endale kõigepealt selgeks mida sul vaja on
Tagasi üles Go down
SANDER
Admin
SANDER

PostitaminePealkiri: Re: masinate toomine euroopast   masinate toomine euroopast EmptyNelj Nov 27, 2008 4:06 pm

kui rääkida self-made (osast lõpuni iseehitatud) ratastest, siis kindlat doonorit pole tal vaja otsidagi. Tuleb otsida ja osta nagu juba öeldud revtech, s&s või mõni muu põnev mootor (kasvõi muruniidukilt) Laughing ja sinna raam ehitada, sest sellist tsiklimarki nagu näiteks S&S minuteada ei eksisteeri, küll aga leiab erinevaid s&s mootorijubinaid.
Eestis selliseid otsast lõpuni iseehitatud rattaid tean mina vaid ühte ja sedagi olen näinud ainult Hobiklubis Shocked . Meie foorumiski ju kõik rattad ikkagi chopatud ja ümberehitatud.

muidu suht äge pakkumine ju http://www.auto24.ee/webcache_kasutatud/435/auto_php-id=565435-view=10-www_auto24_ee.html

Soultrain

PostitaminePealkiri: Re: masinate toomine euroopast   masinate toomine euroopast EmptyNelj Nov 27, 2008 6:38 pm

No pidasingi silmas mootori osas Revtechi või S&Si sry kui keegi sealt mu postist miskit muud välja luges. Kui ainult ühte self made ratast tead, siis pole teadmised just suured sel alal, ehitatakse Eestis ka ja ehitatakse väga palju, lihtsalt omanikud peavad leheveergudel ilutsemisest muid asju olulisemaks. Kui on tahtmist kasutada HD mootorit, siis neid saab odavalt, paraku võrreldes sama kubatuuri revtechi konega on jõudu ca 2-3x vähem. Kui jõud pole eesmärk siis vali HD ja ära valuta rohkem pead, siin üks EVO ootamas sind http://www.nettivaraosa.com/viewPart.php?id_part=671769&page=37&sortCol=&ord=&id_part_type=39&id_part_category=&id_vehicle_type=&id_make=&id_model=&pfrom=&pto=&yfrom=&yto=&status=F&posted_by=&new=&update=&PN[0]=simp_search&PL[0]=simpleSearch.php?page=37@sortCol=@ord=@id_part_type=39@id_part_category=@id_vehicle_type=@id_make=@id_model=@pfrom=@pto=@yfrom=@yto=@status=F@posted_by=@new=@update=
Tagasi üles Go down
SANDER
Admin
SANDER

PostitaminePealkiri: Re: masinate toomine euroopast   masinate toomine euroopast EmptyNelj Nov 27, 2008 7:09 pm

oskad vast lähemalt siis rääkida sellistest mootoritest nagu rev tech ja s&s, teemaalgatajale vast ka kasulik teada? Väliselt meenutavad nad kõik HD mootorit..äkki need ongi HD mootori baasil??? Cool
Mu enda teadmised jah pigem izist ja oldschool jaapanlastest afro

darklov

Postituste arv : 63
Registration date : 26/11/2008

PostitaminePealkiri: Re: masinate toomine euroopast   masinate toomine euroopast EmptyNelj Nov 27, 2008 8:02 pm

Tegelikult tuleks mõelda mis oleks soodsam. Kes tahaks osta auto kolvirõnga haaval. Kui hakata jupphaaval ostma, siis ma ei julgeks seda hinda kõva häälega välja öelda.
Näiteks S&S või rev tech mootorite hinnad on 50,00.- kuni julgen öelda 100,000.- Sinna veel paari tuhhine käigukast ja ongi kahe osa hind ümmarguselt normi harrika oma.
Ja palju sinna raha veel alla peab matma. Vaja on veel ju osta alustades ketist kuni mitmesaja huinamuina detailini. Soodsam on osta doonor ja sealt edasi minna.
Sedasi rääkisid mulle T.M. choppers´i tüübid ja enda loogika.
Tagasi üles Go down
Soultrain

PostitaminePealkiri: Re: masinate toomine euroopast   masinate toomine euroopast EmptyNelj Nov 27, 2008 8:17 pm

ideeliselt ongi tegemist nn HD kloonide või siis analoogidega, aga ntx S&Si mootorid oma võimsuse näitajatelt on umbes sinna kuskile 125-135hp juurde samal ajal kui stock HD suudaks pakkuda 40-60kw. Vrodi ei ole mõtet nende stock HD´de hulka lugeda, kuna rod on uus ajajärk selles firmas, mootorgi ju porche tehasest pärit. lisaks sellele, et S&S pakub täiesti oma mootoreid, pakub ta igasuguseid tuning ja performance kitte harrika omanikele, tegelikult on võimalik ka HD mootorist jubedalt jõudu saada, aga see vajab tiba know how´d, olemuselt on tehasest välja veerenud HD ju kõigest TOORIK. Palju on maailmas nalju liikvel, et HD lekib õli ja HDga sõita ei saa sest enamus aega on vaja käpp õlis remontida jne, eks seal ka omajagu tõtt ole, sest toorikuga on vaja tööd teha et sellest asi saada, teine option on lihtsalt osta aftermarket teada tuntud kvaliteet revtech või S&S
Tagasi üles Go down
Soultrain

PostitaminePealkiri: Re: masinate toomine euroopast   masinate toomine euroopast EmptyNelj Nov 27, 2008 8:18 pm

SOODNE on ehitada JAAPANLAST!
Tagasi üles Go down
SANDER
Admin
SANDER

PostitaminePealkiri: Re: masinate toomine euroopast   masinate toomine euroopast EmptyNelj Nov 27, 2008 8:23 pm

üks sinine sportster 1200 mootoriga on vahelduva eduga müügis olnud juba mitu aastat norm hinnaga. Isegi olen sellele hammast ihunud ja piidlenud pirat see ka maru vinge projektikas oleks.
Aga vaatad ka võibolla jaapanlase poole???? kui 00000 lõppevad rahasummad just tagataskus pole.

Sponsored content

PostitaminePealkiri: Re: masinate toomine euroopast   masinate toomine euroopast Empty

Tagasi üles Go down

masinate toomine euroopast
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1