Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

PealehtPealeht  OtsiOtsi  RegistreeriRegistreeri  Logi sisseLogi sisse  

Foorum pommitab mind e-mailidega

Go down 
AutorTeade
Extinction

Extinction

Postituste arv : 62
motikas/auto : GSX-R1100
Registration date : 07/09/2009

Foorum pommitab mind e-mailidega Empty
PostitaminePealkiri: Foorum pommitab mind e-mailidega   Foorum pommitab mind e-mailidega EmptyNelj Sept 17, 2009 9:48 pm

Profiilis on mul kõik "Jah" ja "Ei" punktid ära sätitud nagu tahan kuid ikka pommitab foorum mind kirjadega, kui teemasse, kuhu olen postitanud, tuleb uus teade... Miks? Rolling Eyes

See kujutab endast probleemi. Mul parem meel, kui e-mailis on vajalik. Neid uusi poste näen ju niikuinii, kui foorumit külastan.
Tagasi üles Go down
SAUL
Admin
SAUL

Postituste arv : 748
motikas/auto : 90 Harley Sportster, 78 Yamaha XT500
Registration date : 09/10/2008

PostitaminePealkiri: Re: Foorum pommitab mind e-mailidega   Foorum pommitab mind e-mailidega EmptyNelj Sept 17, 2009 10:30 pm

Lahtris näitab sul jah, et on keelatud. Ma korra uuendasin su profiili vaata äkki enam ei tule. Aga kui probleeme esineb siis võid minuga PM-i teel suhelda, vast saame asjast jagu ikka kuidagi.
Tagasi üles Go down
https://www.estonianchopper.com
Extinction

Extinction

Postituste arv : 62
motikas/auto : GSX-R1100
Registration date : 07/09/2009

PostitaminePealkiri: Re: Foorum pommitab mind e-mailidega   Foorum pommitab mind e-mailidega EmptyReede Sept 18, 2009 5:42 am

Praegu (selle teema kohta) pole maili tulnud, järelikult funksib.

Tänud!
Tagasi üles Go down
Tim

Tim

Postituste arv : 80
motikas/auto : Suzuki Ls650P
Registration date : 18/05/2009

PostitaminePealkiri: Re: Foorum pommitab mind e-mailidega   Foorum pommitab mind e-mailidega EmptyPüh Jan 24, 2010 8:43 pm

Mul on sama probleem! Kuigi mul eelistuste alt märgitud, et teavitamine teemast kuhu kirjutanud olen jne, on EI, aga ikkagi tuleb mulle teavitus selle kohta!

Saab äkki ka minu konto update'ida.

Ette tänades,

Timo
Tagasi üles Go down
http://www.picasaweb.com/saviauktimo
SAUL
Admin
SAUL

Postituste arv : 748
motikas/auto : 90 Harley Sportster, 78 Yamaha XT500
Registration date : 09/10/2008

PostitaminePealkiri: Re: Foorum pommitab mind e-mailidega   Foorum pommitab mind e-mailidega EmptyLaup Jan 30, 2010 2:06 pm

Tim kirjutas:
Mul on sama probleem! Kuigi mul eelistuste alt märgitud, et teavitamine teemast kuhu kirjutanud olen jne, on EI, aga ikkagi tuleb mulle teavitus selle kohta!

Saab äkki ka minu konto update'ida.

Ette tänades,

Timo

Ei tea kas ikka tuleb v? ma muidu uuendasin su profiili korra... peaks pmõtteliselt korras olema.
Tagasi üles Go down
https://www.estonianchopper.com
Sponsored content

PostitaminePealkiri: Re: Foorum pommitab mind e-mailidega   Foorum pommitab mind e-mailidega Empty

Tagasi üles Go down

Foorum pommitab mind e-mailidega
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1