Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

PealehtPealeht  OtsiOtsi  RegistreeriRegistreeri  Logi sisseLogi sisse  

Pinstripe

Go down 
AutorTeade
Marx85

Postituste arv : 5
motikas/auto : toyota corolla AE82 86 `,Saab 96 79`,vw golf II 91 `, Corrado vr6 2.8,Suzuki GSX-R600 99` , Jawa 360 68` , Riga 91` ,
Registration date : 08/02/2009

Pinstripe Empty
PostitaminePealkiri: Pinstripe   Pinstripe EmptyEsm Märts 16, 2009 8:53 pm

Küsin siis,et kas on kellegil kogemusi pinstripe tegemisega? Kust on võimalik leida vastavaid pintselid ja kõik sellega seonduvat?
Tagasi üles Go down
Primo

Primo

Postituste arv : 234
Registration date : 26/10/2008

Pinstripe Empty
PostitaminePealkiri: Re: Pinstripe   Pinstripe EmptyEsm Märts 16, 2009 9:56 pm

ega Eestist polegi erilist lootust leida (loe:võimatu).Mina kasutasin ebay.de abi.Õigemini siis estbay.ee .Asi on lihtsalt selles , et osad firmad mis kirjelduses lubavad saata worldwide seda tegelikkuses mitte ei tee.Või ei kuulu Eesti mõiste alla worldwide.Äkki mingi eraldi planeedike siis. lol! .Teine variant on Soome minna ja sealt nõuda pintsleid.Kui neid ostad , siis peaksid kohe õli ka ostma, pintslite hooldamiseks(tehakse neid ju mingites üüber orava pe#se karvadest).Hinnaks umbes 16 euri pintsel ja 13 euri õli. afro
Tagasi üles Go down
agent007

agent007

Postituste arv : 472
motikas/auto : Jeep WJ
Opel Astra
Kawa VN700

Pinstripe Empty
PostitaminePealkiri: Re: Pinstripe   Pinstripe EmptyEsm Märts 16, 2009 9:59 pm

Inglased on päris kärmed asju/oste Eestisse saatma. Isegi kui müüjal pole kirjas, et saatmine WORLDWIDE.
Inglaste ebay - http://ebay.co.uk .
Tagasi üles Go down
Janbert

Janbert

Postituste arv : 9

Pinstripe Empty
PostitaminePealkiri: Re: Pinstripe   Pinstripe EmptyKolm Nov 25, 2009 10:59 am

Ma enda pintslid tellisin usa ebayst, ühelt pinstriperilt hüüdnimega chico, kes ise pintsleid teeb. Valisin tema kuna tal oli kõige mõistlikum transa hind - kolme pintsli eest $4, samas kui teised müüjad tahavad ühe pintsli transa eest ~$13 saada. Enam täpselt ei mäleta, aga kokku läks vist $30 ringis. Hetkel ei suutnud ma tema pintsleid enam ebayst üles leida (ise ostsin need selle suve lõpu poole)

Pintslite "säilitamiseks" osad soovitavad jah spets õlisid, samas vanasti kasutasid paljud pintriperid mootori või käigukastiõlisid. Tänapäeval see enam ei toimivat, kuna tänapäeva õlides on liiga palju igast lisandeid, mis nendele "üüber-orava-karvadele" kahjulikud on. Toiduõlisid ei soovitata ka kasutada, kuna need tõmbavad ligi putukaid ja ka närilisi Smile
Osad soovitavad ka näiteks beebiõlisid (kuskilt on meelde jäänud, et võiksid olla mineraalõlibaasil tehtud). Läksin siis kah prismasse beebiõlisi uurima ning ainult ainult ühel tootel oli taga kirjas, et mineraalõlibaasil (teised vist kõik sünteetika), aga see oli kaks korda väiksem pudel ja maksis 3 korda rohkem kui teised Shocked Niiet läksin hoopis koju tagasi, võtsin keldrist saeketiõli pudeli ja kastsin pintslid hoopis sinna sisse. Tundus nagu hea ohutu õli, ilma liigsete lisanditeta. Paki peal on küll kirjas, et mingid lisandid sees, aga ma ei lasknud end sellest häirida Cool
Igal juhul olen nüüd saeketi õli mingi 4 kuud juba kasutanud ja ei ole mu pintslid veel ära lahustunud ega väärakaks tõmmanud. Garantiid ma ei anna Razz
Tagasi üles Go down
Sponsored content

Pinstripe Empty
PostitaminePealkiri: Re: Pinstripe   Pinstripe Empty

Tagasi üles Go down

Pinstripe
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1