HomeHome  KKKKKK  OtsiOtsi  Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri  KasutajagrupidKasutajagrupid  RegistreeriRegistreeri  Logi sisseLogi sisse  

Share | 

O: täis kroom Dnepri esiamorte

Vaata eelmist teemat Vaata järgmist teemat Go down 
AutorTeade
pallisõber

Postituste arv : 37
motikas/auto : Dnepr
Registration date : 10/03/2011

PostitaminePealkiri: O: täis kroom Dnepri esiamorte   Esm Apr 09, 2012 6:49 pm

Olen huvitatud üleni kroomitud Dnepri esiamortidest. Ei mingit värvi, jah õigupoolest olgem täpsed ,huvitavad mind amordi ülemised torud. Alumine kroom on olemas. Aga kusagilt juppidena ülemisi ei saa. Sestap olgu siis kasvõi ülemised torud korraliku kroomiga. Värvitud asjad jäävad nagu niigi seisma. Põlva Rein küsib 38 euri värvitud amordi eest.
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
v301060

Postituste arv : 44
Registration date : 13/06/2010

PostitaminePealkiri: Dnepri amorditorud   Teis Apr 10, 2012 2:35 pm

Sa räägid vist esiamordi ülemistest katetest? Minu meelest pole vene ratastel kroomitud amorditorusid, vaid ainult poleeritud.
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili http://www.feldmann.ee
pallisõber

Postituste arv : 37
motikas/auto : Dnepr
Registration date : 10/03/2011

PostitaminePealkiri: Re: O: täis kroom Dnepri esiamorte   Teis Apr 10, 2012 4:02 pm

Kui katted on need,mis hoiavad osaliselt porikat kinni ja laternat,siis neid ma ei mõelnud. Pidasin silmas torusi,mis prillidesse jooksevad ja ülevalt mutriga kinni keeratakse.
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
v301060

Postituste arv : 44
Registration date : 13/06/2010

PostitaminePealkiri: Dnepr   Teis Apr 10, 2012 4:31 pm

Kahtlen, et vanadel vene ratastel nood amorditorud üldse kroomitud on olnud. Alumised, nn "pudelid" küll.
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili http://www.feldmann.ee
poison

Postituste arv : 278
motikas/auto : vt750 hardtail
Registration date : 06/11/2008

PostitaminePealkiri: Re: O: täis kroom Dnepri esiamorte   Teis Apr 10, 2012 6:20 pm

Ei kroomi neid torusi keegi peale minu Very Happy Sai jah omal ajal ka needsinased torud kroomitud koos prillidega, ilus oli küll, aga sellelt tööpinna osalt, mis puutus kokku juhtpukside või millega iganes mis seal vene emmi pudelis oli, kulus kroomikiht ribadeks. Ilmselt aitaks miskine poleeritud hüdraulikatoru...ma küll ei kujuta ette ja ega mäletagi enam kuidas see toru välja seest nägi. Võibolla polegi järeletehtav.
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Sponsored content

PostitaminePealkiri: Re: O: täis kroom Dnepri esiamorte   

Tagasi üles Go down

O: täis kroom Dnepri esiamorte
Vaata eelmist teemat Vaata järgmist teemat Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1