PealehtPealeht  KKKKKK  OtsiOtsi  Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri  KasutajagrupidKasutajagrupid  RegistreeriRegistreeri  Logi sisseLogi sisse  

Share

küsimus eestis hiina odavjuppide saadavuse kohta

Go down 
AutorTeade
darklov

Postituste arv : 63
Registration date : 26/11/2008

küsimus eestis hiina odavjuppide saadavuse kohta Empty
PostitaminePealkiri: küsimus eestis hiina odavjuppide saadavuse kohta   küsimus eestis hiina odavjuppide saadavuse kohta EmptyKolm Veeb 22, 2012 10:37 am

Tere,

olen natuke kimpus.
Sooviks ehitada väikest custom võrri, poest ostetud (mitte kasutatud) hiina tehnikale. Proovin osad erinevatest kohtadest kokku osta (ei kasuta doonormasinat) Pooleli on sobivate velgede hankimine.
Cn-partsist on sobivad veljed olemas 16 ja 19 tolli hinnaga 90 euri. Proovisin küsida erinevatelt Eesti motopoodidelt, kes tegelevad hiina dirt baikide müügiga, velgede kohta. Vastusteks sain: 1. millise masinaga on tegu (tahavad mudelipõhist päringut)? 2. meie ei tegele selliste asjadega. 3. on küll pakkuda hinnaga 500euri.

Siit ka küsimus: kuidas Eesti motopoed oma kaupa tellivad? Kas neil on siis kindlad kohad kust nad tellivad ja kui seal "kataloogis" ei ole siis nad ka ei oska aidata. Kuidas hiina "odavate masinate" turg üldse Eestis esindatud on? Kui ma löön dirt bike velje otsingu googlisse tuleb kümnete kaupa erinevaid pakkumisi 50-100 dollar/nael tükk. Või siis on veljed selline tootegrupp mida ei saa tellida.

Parimat

Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Sandrew

Sandrew

Postituste arv : 68
motikas/auto : Yamaha XS400
Registration date : 14/01/2009

küsimus eestis hiina odavjuppide saadavuse kohta Empty
PostitaminePealkiri: Re: küsimus eestis hiina odavjuppide saadavuse kohta   küsimus eestis hiina odavjuppide saadavuse kohta EmptyNelj Veeb 23, 2012 7:21 am

Poed üldiselt tellivad kataloogipõhiselt, mind on mitu korda pikalt saadetud kui olen soovinud enda pakutud lehelt tellida (sellised lehed, mis võtavadki ainult firmade tellimusi).
Ümber ehituse poolest andsin juba sügisel alla, Eestist normaalse hinnaga juppe ei saa. Hoia ebays ja craigslistis silmad lahti. Olen viimase 5 kuu jooksul enda tsikklile 30 tellimust ebayst teinud ning kõik tehingud väga mõistliku hinnaga.
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili

küsimus eestis hiina odavjuppide saadavuse kohta
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1