HomeHome  KKKKKK  OtsiOtsi  Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri  KasutajagrupidKasutajagrupid  RegistreeriRegistreeri  Logi sisseLogi sisse  

Share | 

Probleem vanadest elektriühendustest

Vaata eelmist teemat Vaata järgmist teemat Go down 
AutorTeade
Andres65

Postituste arv : 10
motikas/auto : Kawasaki VN1600 Mean Streak -2006
Registration date : 25/08/2011

PostitaminePealkiri: Probleem vanadest elektriühendustest   Esm Aug 29, 2011 11:24 am

Niisiis oli minu vanal Honda VT700C Shadow'il ühe pistiku ühendused natukese viletsaks jäänud ja pistikut sulatanud. Jama hakkas sellest, et kui õhtul panin korras ratta seisma, siis hommikuks oli aku peaaegu tühi. Kui proovisin täkuga käivitada, jäi starter peale ja akus algas kõva keemisprotsess. Näppe kõrvetades sai akuklemm lahti keeratud aga aku jõudis oma maise teekonna lõpule. Juhtmeühendus sai korralikud uued klemmid ja pistikuklotsi ja uus aku sai ka soetatud. Nüüd siis küsimus targematele, et kas oleks mõttekas paigaldada miski massilüliti või peakaitse, et vältida vana tsikli juhtmestikust tekkida võivaid probleeme?

--------------------------
Andres
Honda VT700C Shadow -85
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
suslik83

Postituste arv : 31
motikas/auto : IZ 7.107 ja see ratas vist saab ka roosat tooni kerele

Registration date : 17/03/2009

PostitaminePealkiri: elekter   Teis Sept 06, 2011 8:19 pm

lihtne see lülitiga lahendus on ent kui juba ühendusi pelgad osta vahendid ja käi kõik otsad el.süstemis üle.samas mina olen vanuritel ikkagi uue süsteemi peale ehitanud - LS650, iz pl5, k175b ja võrrid...need rattad on muidugi eriti primitiivsete lahendustega.
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili

Probleem vanadest elektriühendustest
Vaata eelmist teemat Vaata järgmist teemat Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1