HomeHome  KKKKKK  OtsiOtsi  Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri  KasutajagrupidKasutajagrupid  RegistreeriRegistreeri  Logi sisseLogi sisse  

Share | 

Projekt: Iz'ist bobber!

Vaata eelmist teemat Vaata järgmist teemat Go down 
AutorTeade
LdZp

Postituste arv : 13
motikas/auto : Honda Rebel CA125; Iz Jupiter 3
Registration date : 18/07/2011

PostitaminePealkiri: Projekt: Iz'ist bobber!   Esm Aug 15, 2011 7:53 pm

Tervitus!

Niisiis nagu pealkirjast näha, peaks valmima loodetavasti kevadeks taaskord üks bobber. Enda ideest olen rääkinud ka juba veidi "vaba teema" all-> http://www.estonianchopper.com/t814-luhidalt-endast-ja-plaanidest-bobber.
Lühidalt siis.. Tegemist on Iz Jupiter 3'ga, kuid mootor vist pidi olema nelja oma, pead ei anna. Tsikkli südameks jääbki seesama mootor. Lõpptulemus peaks olema üks ehe bobber, mis tähendab ka, et kindlasti hardtail.
Tegemistest siis niipalju, et olen masina peaaegu lõplikult pulkadeks võtnud, kuid viimane murelaps on tagakiik, mille võll ei taha raami seest kuidagi välja tulla. Võll käib kenasti sees ringi, kinni roostetanud pole. Ehk oskab keegi aidata, mis võib põhjus olla? ..nagu googledades selgus, siis paljudel veel sama probleem olnud teiste tsikklitega, kuid selget vastust ei saanud:/ ja kas võll käib ainult ühtepidi välja? Suurt juttu rohkem ei teegi, küll jutt tuleb ehitamise käigus! Wink

Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
LdZp

PostitaminePealkiri: mõned pildid ka..   Esm Aug 15, 2011 9:28 pm

Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
urmaslauk

Postituste arv : 10
motikas/auto : Harley-Davidson chopper Opel Omega B
Registration date : 24/06/2011

PostitaminePealkiri: Re: Projekt: Iz'ist bobber!   Teis Aug 16, 2011 9:07 pm

[quote="LdZp"]Tervitus!

Niisiis nagu pealkirjast näha, peaks valmima loodetavasti kevadeks taaskord üks bobber. Enda ideest olen rääkinud ka juba veidi "vaba teema" all-> http://www.estonianchopper.com/t814-luhidalt-endast-ja-plaanidest-bobber.
Lühidalt siis.. Tegemist on Iz Jupiter 3'ga, kuid mootor vist pidi olema nelja oma, pead ei anna. Tsikkli südameks jääbki seesama mootor. Lõpptulemus peaks olema üks ehe bobber, mis tähendab ka, et kindlasti hardtail.
Tegemistest siis niipalju, et olen masina peaaegu lõplikult pulkadeks võtnud, kuid viimane murelaps on tagakiik, mille võll ei taha raami seest kuidagi välja tulla. Võll käib kenasti sees ringi, kinni roostetanud pole. Ehk oskab keegi aidata, mis võib põhjus olla? ..nagu googledades selgus, siis paljudel veel sama probleem olnud teiste tsikklitega, kuid selget vastust ei saanud:/ ja kas võll käib ainult ühtepidi välja? Suurt juttu rohkem ei teegi, küll jutt tuleb ehitamise käigus! Wink

Viimati muutis seda urmaslauk (Nelj Aug 25, 2011 5:30 pm). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
LdZp

PostitaminePealkiri: Re: Projekt: Iz'ist bobber!   Kolm Aug 17, 2011 2:48 pm

Tsiteerin: :
Tervitus! Se tähendab, et tagaratas on samuti kiige vahel või... (mille sees ta ringi käib) ja kui on, siis võib-olla, et võll on kõver ja ei tule laagritest välja... kui ma ei eksi peaks piduri süsteemi hoidma keermestatud toru kujuline vahetükk või puks kiige külles (kuidas keegi nimetab) võll võib ka selles kinni olla... se oleks näide...

Ma ei saaanud täpselt nüüd aru.. Tagaratas (nagu ka piltidelt näha) on eemaldatud, probleem on kiige enda võllis, millega ta raami külge on kinnitatud. Ehk siis kiige enda kätte saamine on raskendatud.
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Sponsored content

PostitaminePealkiri: Re: Projekt: Iz'ist bobber!   

Tagasi üles Go down

Projekt: Iz'ist bobber!
Vaata eelmist teemat Vaata järgmist teemat Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1