PealehtPealeht  KKKKKK  OtsiOtsi  Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri  KasutajagrupidKasutajagrupid  RegistreeriRegistreeri  Logi sisseLogi sisse  

Share
 

 Hd Sportsteri projekt - hakkab looma

Go down 
AutorTeade
onuhannes



Postituste arv : 16
Registration date : 20/12/2010

Hd Sportsteri projekt - hakkab looma Empty
PostitaminePealkiri: Hd Sportsteri projekt - hakkab looma   Hd Sportsteri projekt - hakkab looma EmptyKolm Juun 29, 2011 7:46 pm

Ei jõudnud enam kauem oodata - panin vajalikud vidinad külge ja tiirule. Päris hea tunne! Töötab ootuspäraselt. Mõned pildid kaa
Hd Sportsteri projekt - hakkab looma 19196472
Hd Sportsteri projekt - hakkab looma 56860693
Hd Sportsteri projekt - hakkab looma 93278410
Hd Sportsteri projekt - hakkab looma 18877303
Hd Sportsteri projekt - hakkab looma 28612224
Hd Sportsteri projekt - hakkab looma 62006290
Väike bug-spoiler, esiporikas ja võibki õlle järele sõita


Veidi vanemaid pilte
Hd Sportsteri projekt - hakkab looma 79525005
Hd Sportsteri projekt - hakkab looma 97696577
Hd Sportsteri projekt - hakkab looma 17229135
Hd Sportsteri projekt - hakkab looma 13929694l
Hd Sportsteri projekt - hakkab looma 78143190


Viimati muutis seda onuhannes (Nelj Juul 07, 2011 10:35 am). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
AQ

AQ

Postituste arv : 81
Age : 32
Asukoht : Eesti, Tartumaa
motikas/auto : Jawa555, DR650, LTD440
Registration date : 10/11/2008

Hd Sportsteri projekt - hakkab looma Empty
PostitaminePealkiri: Re: Hd Sportsteri projekt - hakkab looma   Hd Sportsteri projekt - hakkab looma EmptyNelj Juun 30, 2011 2:13 pm

Supper Twisted Evil
Kui kunagi trehvab, sooviks isteasendit proovida.
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
donn

donn

Postituste arv : 367
Asukoht : on my murdercycle
motikas/auto : Honda Transalp XL600V
Registration date : 26/10/2008

Hd Sportsteri projekt - hakkab looma Empty
PostitaminePealkiri: Re: Hd Sportsteri projekt - hakkab looma   Hd Sportsteri projekt - hakkab looma EmptyReede Juul 01, 2011 8:15 am

Piilusin juba seda relva teisest foorumist ja mõtlesin, miks sa seda siin ei eksponeeri. Vägev ratas ja teostus! Selge pilgupüüdja.
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili http://youshouldbuildit.blogspot.com/p/blueprints.html
SAUL
Admin
SAUL

Postituste arv : 748
Age : 32
Asukoht : Tartu
motikas/auto : 90 Harley Sportster, 78 Yamaha XT500
Registration date : 09/10/2008

Hd Sportsteri projekt - hakkab looma Empty
PostitaminePealkiri: Re: Hd Sportsteri projekt - hakkab looma   Hd Sportsteri projekt - hakkab looma EmptyPüh Juul 31, 2011 5:53 am

Väga kift elukas, mõnusalt omapärane näeb välja. Kas taha sai 8tollise laiusega velg? Ja mis torust hardtaili valmistasid.
Edu!
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili http://www.estonianchopper.com
Saash

Saash

Postituste arv : 23
motikas/auto : Yamaha virago xv 535 / Regal raptor pagsta
Registration date : 22/07/2011

Hd Sportsteri projekt - hakkab looma Empty
PostitaminePealkiri: hmm   Hd Sportsteri projekt - hakkab looma EmptyPüh Juul 31, 2011 12:16 pm

Väga ilus on
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
onuhannes



Postituste arv : 16
Registration date : 20/12/2010

Hd Sportsteri projekt - hakkab looma Empty
PostitaminePealkiri: Re: Hd Sportsteri projekt - hakkab looma   Hd Sportsteri projekt - hakkab looma EmptyNelj Aug 04, 2011 5:31 am

tagavelg on 10" lai
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
onuhannes



Postituste arv : 16
Registration date : 20/12/2010

Hd Sportsteri projekt - hakkab looma Empty
PostitaminePealkiri: hooaja lõpetamine Tartus   Hd Sportsteri projekt - hakkab looma EmptyTeis Sept 27, 2011 9:35 am

Hd Sportsteri projekt - hakkab looma 31073417085259633017510
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Sponsored content




Hd Sportsteri projekt - hakkab looma Empty
PostitaminePealkiri: Re: Hd Sportsteri projekt - hakkab looma   Hd Sportsteri projekt - hakkab looma Empty

Tagasi üles Go down
 
Hd Sportsteri projekt - hakkab looma
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
 :: Liikmete tsiklid ja projektid-
Hüppa: