PealehtPealeht  KKKKKK  OtsiOtsi  Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri  KasutajagrupidKasutajagrupid  RegistreeriRegistreeri  Logi sisseLogi sisse  

Share | 

Pinisevalt põrisevale?

Go down 
AutorTeade
Axzik

Postituste arv : 6
Registration date : 02/06/2011

PostitaminePealkiri: Pinisevalt põrisevale?   Nelj Juun 02, 2011 6:52 pm

Mehed,kes te olete suured,targad...karvased:D
OKei,see selleks,nimelt mul mure.Olen hakanud vaatama peale mõnda aega rolleriga sõitmist,et võiks proovida chopperi taolist varianti.Panin postituse ka rolleri foorumis ülesse ning tegin koguni hääletuse,et mis variant oleks nagu parem,kas jääda ikka rollerite peale või võtta chopper.
Nimelt eluaeg olnud suur V8 austaja.Seega iga natukenegi rohkem põrisev riistapuu paneb adreka sees möllama.Aga kõik jääb selle taha pidama,et miskit ei tea nendest chopperitest,seda enam et odavamad just tunduvad hiina tooted vms olevat.
Tahaks teie arvamust,kui hull saab olla tagasilöök,et ma saan endale rollerist rohkem lagunevama või kallimate juppidega chopperi?
Mis eelised/puudused üleüldse neil?Igasugune lihtne informatsioon esmakasutaja kohta aitaks oluliselt otsustada esimest käiku Smile
Ette tänades vastajatele.
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
OnkelMats

Postituste arv : 145
motikas/auto : Regal Raptor bobber
Registration date : 16/11/2009

PostitaminePealkiri: Re: Pinisevalt põrisevale?   Reede Juun 03, 2011 7:07 am

No offence, aga mul on küsimus. Miks sa üldse alguses rolleri peale läksid? Oleks võind ju kohe hiinaka võtta. Ka minulgi on üks nendest odavatest hiina junnidest. Siiani sõidab, lagunenud ei ole. Kõik oleneb sellest kui hästi on ratast hoitud ja hooldatud. Kui tunned huvi vaata mu teemat.

Samas esimeseks rattaks oleks ju hea mõni 125-535cc Virago. Ei ole kuulnud, et nendega miskit väga hullu viga oleks. Samas kõik jälle hooldamises kinni.
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Axzik

Postituste arv : 6
Registration date : 02/06/2011

PostitaminePealkiri: Re: Pinisevalt põrisevale?   Reede Juun 03, 2011 9:55 am

lihtsalt asi on selles,et ise alles 18 ja pole veel teinud A-kategooria lube.Seega ei julge eriti riskida suurema kubatuuriga,juhuks kui peaks mingi kontroll toimuma.
Samas on mingi imelik arusaam mulle jäänud,et chopperitel on kubatuuri palju,aga minek ja tippkiirus jääb tunduvalt aeglasema kanti,ei tea küll kas vastab see tõele?
Tõsi ta on,roller ise 10000 läbi sõitnud ja omajagu asju vajab vahetamist.Tundub,et chopper ehk oleks vähe töökindlam variant ja ehk leidub vähem elektroonikatki.
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
OnkelMats

Postituste arv : 145
motikas/auto : Regal Raptor bobber
Registration date : 16/11/2009

PostitaminePealkiri: Re: Pinisevalt põrisevale?   Reede Juun 03, 2011 11:02 am

Elektroonikaga niipalju, et oleneb tsiklist. Vanematel vähem, uutematel rohkem.

Vastus su küsimusele et minek ja kiirus - chopperiga ei peagi sa meeletult tagarattal mööda linna ringi sõitma või 300-ga maanteel kimama Wink . Kõik on kinni mootori kubatuurist ja kilovattide suurusest. Suuremal kubatuuril on kindlapeale rohkem väänet.

17,5 aastaselt saab teha piiratud õigusega mootorrattaload ehk siis kuni 25kw lubatud. Sinna sisse mahuvad osad Viragod ja muud loomad küll.
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Sponsored content

PostitaminePealkiri: Re: Pinisevalt põrisevale?   

Tagasi üles Go down

Pinisevalt põrisevale?
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1