HomeHome  KKKKKK  OtsiOtsi  Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri  KasutajagrupidKasutajagrupid  RegistreeriRegistreeri  Logi sisseLogi sisse  

Share | 

Virago XV 535 bobber/fighter

Vaata eelmist teemat Vaata järgmist teemat Go down 
AutorTeade
BlackArt

Postituste arv : 6
motikas/auto : Yamaha Virago XV 535
Registration date : 07/07/2010

PostitaminePealkiri: Virago XV 535 bobber/fighter   Nelj Juul 08, 2010 12:57 pm

Tere.

Olen siin foorumis uus inimene ja uurides teemasid tundub see koht just mulle sobilik.
Mõtlesin ,et panen enda lihtsakoelise projekti ka siia üles konstruktiivset kritisismi saama.

Ratas on Yamaha Virago XV 535 1994 a. väljalase.Valisin just tolle ratta kuna on üks sootsamaid ,mille mootor on
õhkjahutusega.Ratta planeerimieseks kulus terve talv ja kuigi just palju pole muutunud läks sellegi tegemiseks
palju mõttetööd.Üheks argumendiks oli ka võimalikult vähe raha kulutada.Tulemuseks on rattale seni kulunud 190.-
krooni mille eest ma ostis Iz 49 juhtraua.Kasutatud on veel vana Vashodi (vabandan kirjavigate eest) tagaamorte ,mis
on tunduvalt jäigemaks tehtud.M´ilise istet ning esimese vabariigi aegse jalgratta sadulavedrusid.Raami külge keevitatud
samuti Iz 49 juhtraua kinnitused ,mille sisse treitud alumiinium puksid,mille külge omakorda kinnituvad vedrud.

Teha on veel palju,aga finants takistab.Edasi sooviksin kogu ratta va. kroomosad värvida matt mustaks,summutid tuleks
uued teha ning riidesse mähkida.Iste tuleks nahatada jne.

Kui kellelgi on soovitada head sadulseppa,kroomiat,pulbervärvijat,keevitajat siis tehke seda palun.

Kommentaare oodates Sven

Ostes oli ratas seesugune

Praeguseks tehtud muudatused

Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
SAUL
Admin

Postituste arv : 747
motikas/auto : 90 Harley Sportster, 78 Yamaha XT500
Registration date : 09/10/2008

PostitaminePealkiri: Re: Virago XV 535 bobber/fighter   Kolm Juul 14, 2010 1:06 pm

istme vedrud on stiilsed, aga sadula lahenduse oleks ma isiklikult vähe teistsugusema teinud. Paagi ja sadula vahelt on kuidagi maru tühi mu jaoks... pulbervärvi tegijaid leiad teenuste alt päris mitmeid ja kroomiga tegeleb Igor Brokk narvast muidu...
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili http://www.estonianchopper.com
19Martinez79

Postituste arv : 40
Registration date : 11/05/2009

PostitaminePealkiri: Re: Virago XV 535 bobber/fighter   Kolm Juul 14, 2010 5:50 pm

Tsiteerin: :
istme vedrud on stiilsed, aga sadula lahenduse oleks ma isiklikult vähe teistsugusema teinud. Paagi ja sadula vahelt on kuidagi maru tühi mu jaoks... pulbervärvi tegijaid leiad teenuste alt päris mitmeid ja kroomiga tegeleb Igor Brokk narvast muidu...

BlackArt! Lahe lenksulahendus!
Kui sadul lihtsalt sinna aluspleki peale panna oleks kompositsioon nagu rohkem paigas.

Viimati muutis seda 19Martinez79 (Kolm Juul 14, 2010 8:59 pm). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
BlackArt

PostitaminePealkiri: Re: Virago XV 535 bobber/fighter   Kolm Juul 14, 2010 8:57 pm

Tere

Istme ja paagi vahele jääb tõesti tühimik.Asi nimelt selles ,et pole raha jalad ette süsteemi jaoks ja see on ainuke võimalus kuidas istumine võimalikult taha viia.Olen mõelnud ,et paneks istme ja paagi vahele näiteks nahkkoti kuhu tööriistad panna.Asi õnneks veel ehitamisjärgus nii-et plaanid võivad muutuda.Kui kellelgi tekib hea mõttekäik ootan huviga.

Tänades Sven
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
altraditional

Postituste arv : 163
Registration date : 26/10/2008

PostitaminePealkiri: Re: Virago XV 535 bobber/fighter   Esm Juul 19, 2010 10:18 am

Alati on ka variant paak pikemaks keevitada, rohkem tilgaks venitada?
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Primo

Postituste arv : 234
Registration date : 26/10/2008

PostitaminePealkiri: Re: Virago XV 535 bobber/fighter   Reede Aug 06, 2010 8:41 am

selle keevitamise osaga saan mina sulle abiks oll , kui huvi.Loomulikult edasine suhtlus sel teemal PS kaudu.Mulle see 73 numbriga tsikkel meeldib.Seega sikklil potensiaali on.Edu! afro
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Allar

Postituste arv : 28
motikas/auto : Yamaha XV535
Registration date : 15/03/2009

PostitaminePealkiri: Re: Virago XV 535 bobber/fighter   Kolm Aug 18, 2010 9:44 pm

Ega sul neid nn laibakaid alles pole? Vahetaks mõne õlle või raha vastu Smile
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
BlackArt

PostitaminePealkiri: Re: Virago XV 535 bobber/fighter   Nelj Aug 26, 2010 5:42 pm

Tere.

Tänud huvi näitamise kohapealt.

Kahjuks jääb projekt hetkel seisma kuna tuleb ära Austraaliasse sõita.

Loodan ,et tagasitulles on raha puuga seljas ja siis saab alustatu korralikult lõpuni viia.

Tänades Sven
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Saash

Postituste arv : 23
motikas/auto : Yamaha virago xv 535 / Regal raptor pagsta
Registration date : 22/07/2011

PostitaminePealkiri: Re: Virago XV 535 bobber/fighter   Teis Nov 22, 2011 7:29 am

Üks küsimus on.Kui teha alla pütti augu ütleme 3cm läbimõõduga,kas vaja syncida karpasid ? v seda vaja teha ainult sõelasid eemaldades ??? Sooviks omale vast augu sinna karpi teha,aga enne vaja veenduda kas vaja teha peale seda midagi ?
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Sponsored content

PostitaminePealkiri: Re: Virago XV 535 bobber/fighter   

Tagasi üles Go down

Virago XV 535 bobber/fighter
Vaata eelmist teemat Vaata järgmist teemat Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1