HomeHome  KKKKKK  OtsiOtsi  Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri  KasutajagrupidKasutajagrupid  RegistreeriRegistreeri  Logi sisseLogi sisse  

Share | 

honda shadow vt 600 ümberehitus

Vaata eelmist teemat Vaata järgmist teemat Go down 
Mine lehele : 1, 2  Next
AutorTeade
veikkopeikko

Postituste arv : 19
Registration date : 24/11/2008

PostitaminePealkiri: honda shadow vt 600 ümberehitus   Esm Nov 24, 2008 9:46 am

tere.

siin aga minu sügistalve projekt:

[url]http://veikkopeikko.skymoto.ee[url]

Viimati muutis seda veikkopeikko (Püh Apr 11, 2010 6:15 am). Kokku muudetud 4 korda
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
SAUL
Admin

Postituste arv : 747
motikas/auto : 90 Harley Sportster, 78 Yamaha XT500
Registration date : 09/10/2008

PostitaminePealkiri: Re: honda shadow vt 600 ümberehitus   Esm Nov 24, 2008 10:12 am

Tere tulemast. Projekti kohta ei oskagi midagi öelda , võttis karbi kinni... väga kena asi Cool Cool Märtin on eestist eemal , teda võib vast taas näha jõulude paiku. Aga edu ja jõudu edaspidiseks bounce
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili http://www.estonianchopper.com
SANDER
Admin

Postituste arv : 444
motikas/auto : Harley, Volvo

PostitaminePealkiri: Re: honda shadow vt 600 ümberehitus   Esm Nov 24, 2008 10:13 am

cheer ja tubli töö. Kruusateel sellise porikaga vist märksa puhtam sõita ka???

poison

Postituste arv : 278
motikas/auto : vt750 hardtail
Registration date : 06/11/2008

PostitaminePealkiri: Re: honda shadow vt 600 ümberehitus   Esm Nov 24, 2008 11:57 am

Nice Very Happy aga ma teeksin veel tööd sadula ja selle ümbrusega. Kuidagi ei istu see sadul mu silmale, tagumikuga pole proovida saanud. Ja sadula ümbrus on liiga lahtine.
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
agent007

Postituste arv : 472
motikas/auto : Jeep WJ
Opel Astra
Kawa VN700
Registration date : 26/10/2008

PostitaminePealkiri: Re: honda shadow vt 600 ümberehitus   Esm Nov 24, 2008 12:19 pm

Porika ehitus on vinge, kuju mulle siiski ei meeldi. Aga see aint minu arvamus. Värvitud on väga hästi. Endal mul on ka püstol ja õhuallikas olemas, kuid puudub tolmuvaba ruum. Seega probleem. Arvatavasti lasen kellegil värvida. Lõpptulemus on ilus, hea töö.
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
tamm

Postituste arv : 179
motikas/auto : H-D XLH1200 ´92
Registration date : 19/11/2008

PostitaminePealkiri: Re: honda shadow vt 600 ümberehitus   Teis Nov 25, 2008 5:54 pm

Väga edev näeb välja. Mina ise olen peno vormidega kasutanud auto pahtlit, sealt ka ei söö vaik läbi. Pintslite puhastamiseks on kõige parem kasutada atsetoni ja saad pintslit korduvalt kasutada. plastik pulkade parandamiseks ja uute tegemiseks ma kasutan tavaliselt 600-st riiet (600g/m2), 2-4 kihti ja saab väga kõva.
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili http://www.chopcult.com
paslode

Postituste arv : 18
motikas/auto : Kawasaki VN 900 classic

PostitaminePealkiri: Re: honda shadow vt 600 ümberehitus   Teis Nov 25, 2008 6:56 pm

noh mis on"ise tehtud,see on hästi tehtud",respectin täiega,aga nõustun "poisoniga",sadul on arvatavasti sõbra soovitus.
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
veikkopeikko

PostitaminePealkiri: Re: honda shadow vt 600 ümberehitus   Teis Nov 25, 2008 10:40 pm

suurim heameel on näha valdavalt positiivseid kommentaare. ja ka sadulajutuga nõustun täielikult. praegune sadul küll lihtsalt peal istudes kuidagi ebamugav ei ole, hoolimata sellest et on kõvasti õhem originaalsadulast. küll aga ei näe see väga hea välja. lisaks, mida väiksel garaazisisesel proovisõidul märkasin, on see, et järsul kiirendusel ei hoia see sadul üldse mind motika seljas - pole kuhugi nagu sisse vajuda. seega uue sadula tegemine on peatselt päevakorras. poroloon, mida kasutasin, vajus ka täiesti ära - kuju, mis ma välja vormisin, nägi ikka alguses sadulamoodi välja.
kas on ideid, kust saada väheke tihedamat porolooni, millest ka motikasadulad on tehtud? tallinnas vineeri- ja mööblikombinaadi poes mingi valik on, aga need kõik sellised madratsiporoloonid, liiga pehmed.
kunagi biker build-offis nägin sellist vedelat segu, mis valati vormi sisse ja tahkudes oligi sadulaporoloon valmis, aga sellise toorme leidmine meie kaubandusvõrgust on pigem ulme!?
oioi, ise küsin, ise vastan:
koht, kus tõesti saab tiheduse ja kõvaduse järgi porolooni valida, on täitsa olemas. http://www.univa.ee/. ka teistele abiks ehk!

sadulani!
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
SAUL
Admin

PostitaminePealkiri: Re: honda shadow vt 600 ümberehitus   Teis Nov 25, 2008 10:46 pm

üheks alternatiiviks võiks olla äkki , vana auto iste. Kunagi sai samal otstarbel üks vana nissani iste laiali võetud, seal sees oli selline suhteliselt tugev, aga siiski ka parajalt pehme porolon materjal. bounce
Tagasi üles Go down
agent007

Opel Astra
Kawa VN700

PostitaminePealkiri: Re: honda shadow vt 600 ümberehitus   Kolm Nov 26, 2008 10:03 am

Kunagi sai 638-le sadulaporolooni auto istmete seest. Eks need tugevused ole ju erinavad, mõne istme sisu ikka sobib.
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
poison

Postituste arv : 278
motikas/auto : vt750 hardtail
Registration date : 06/11/2008

PostitaminePealkiri: Re: honda shadow vt 600 ümberehitus   Kolm Nov 26, 2008 7:20 pm

matkasellidelt saab lebomatte, lõika kohe mitu kihti Smile need ei tohiks ära vajuda
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
shadow600

Postituste arv : 167
motikas/auto : kawasaki vn 800 classic 1998
Registration date : 23/10/2008

PostitaminePealkiri: Re: honda shadow vt 600 ümberehitus   Püh Dets 14, 2008 5:20 pm

teema pole sugugi suiku jäänud kuna vaja tööl käija ja aparaat suht alles soetatud. Mõtteainet andis sinu oma küll kuid porilaua teeksin pigem siiski väiksemaks. austan igati seda mida tegid sest iga ettevõtmine on teretulnud....värv on sigailus
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
veikkopeikko

PostitaminePealkiri: Re: honda shadow vt 600 ümberehitus   Püh Dets 14, 2008 6:16 pm

hea et meeldib. äge oleks jälgida ka Sinu shadow edasist käekäiku.
muidu mulle meeldib ka veits lühem porikas seda tüüpi ratastel, see toob kaasa ka muud hüved konstruktsioonilise väljanägemise osas, siiski tegin oma porilaua just sellise sellepärast, et ma kardan pori ja tolmu mis tagant üles pritsib. vahepeal tegin uue sadula, ja plaanin teha ka pakiraami, kuhu saaks mõnusaid Givi kotte kinnitada, a enne on vaja selle tarbeks torupainutaja meisterdada. sellised plaanid praegu.

uuem sadul: abakhanis oli loomulikult väga piiratud värvivalik nahka, a midagi seal alati siiski leidub. Tegin ka mõnusa pinnamusrti, naha alla panin vildi ja õmblesin mõlemist läbi.
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
shadow600

PostitaminePealkiri: Re: honda shadow vt 600 ümberehitus   Kolm Jan 07, 2009 11:56 am

hetkel on ka see jama et pole õiget kohta kus arendada oma tsiklit, nii et ainult suvi on see aeg kus saaks miskit teha aga suvel tahaks sõita. garaaz on muidu tegemisel küll aga sellega läheb ikka aega veel. loomulikult päris lumehanges ta mul ei seisa. see on asi mis ajab vihale tglt.
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Primo

Postituste arv : 234

PostitaminePealkiri: Re: honda shadow vt 600 ümberehitus   Laup Veeb 14, 2009 2:12 pm

mnjaa.Kena sadul.Ise plaaniks ka miskit sellist teha.Kas sa kasutasud mingit nahaõmblusmasinat või tavalist? afro
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
veikkopeikko

PostitaminePealkiri: Re: honda shadow vt 600 ümberehitus   Laup Veeb 14, 2009 10:37 pm

seda kunstnahka õmblesin tavalise husqvarna koduõmblusmasinaga. see on rohkem mingi sitsi-satsi jaoks hea, aga hädapärast kannatab läbi paari nahakihi ikka õmmelda. muidugi, et päris head tulemust saada, on vaja paksu kapronniidiga õmmelda, see aga eeldaks väheke jõulisemat kingsepa masinat.
tegin motika kallal veel veits pisi-nipet-näpet kosmeetilist laadi töid, noh et lumi kiiremini sulaks. panin uusi pilte ka: http://web.zone.ee/veikkopeikko/garaaz.htm
plaanis veel teha väike pakiraam, selle tarbeks ehitan praegu mingitsorti torupainutamise seadeldist, näikse kas saab asja.

Viimati muutis seda veikkopeikko (Reede Veeb 20, 2009 7:36 am). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
shadow600

PostitaminePealkiri: Re: honda shadow vt 600 ümberehitus   Püh Veeb 15, 2009 6:25 am

vaatasin iga kui viimase pildi ule! mulle taitsa meeldib millega sa hakkama oled saanud! vaaqtasinn et tagaporika oled fiibrist teinud! kuramus vägisi tuleb tahtmine enda oma ka lahti kiskuda Twisted Evil
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Tegelane

Postituste arv : 77
Registration date : 24/01/2009

PostitaminePealkiri: Re: honda shadow vt 600 ümberehitus   Püh Veeb 15, 2009 3:28 pm

mina vaatasin kaa kõik pildid ja kirjeldused üle..mulle ka see pill meeldib....väga kena ja omapäraste elementidega...
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
veikkopeikko

PostitaminePealkiri: Re: honda shadow vt 600 ümberehitus   Püh Märts 01, 2009 3:50 pm

Näitan oma kolmandat sadulat, mille hiljuti valmis sain.

sadulalugu on pikemalt ka kirjas, kui huvitab: http://web.zone.ee/veikkopeikko/garaaz.htm

Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
agent007

Opel Astra
Kawa VN700

PostitaminePealkiri: Re: honda shadow vt 600 ümberehitus   Püh Märts 01, 2009 4:06 pm

Väga kick-ass iste. Mulle meeldib! Twisted Evil
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
SANDER
Admin

Postituste arv : 444
motikas/auto : Harley, Volvo

PostitaminePealkiri: Re: honda shadow vt 600 ümberehitus   Püh Märts 01, 2009 4:11 pm

Shocked selline sadul juba meeldib
endale tahan samatooni sadulat nagu ta sul enne seda ANTIFOLK MAGICPOWDER 3000 kasutamist oli Laughing , selline kulunud tumepruun.

Vihm seda peitsi maha ei pese või need nahahooldusvahendid kaitsevad niiskuse eest?
Muidu tehisnahk või päris?

veikkopeikko

PostitaminePealkiri: Re: honda shadow vt 600 ümberehitus   Püh Märts 01, 2009 4:21 pm

see kulunud tumepruun meeldis mulle ka kohe alguses, aga see erk oranzikas-beez nägi minu ratta peal küll veider välja.
see on ikka ehtne nahk, muidu poleks peitsiga üritama hakanud. praegu seisab peits seal sees küll, proovisin valge märja lapiga:). võibolla on teine lugu, kui ratas seisab vihma käes mõnda aega, aga ilmselt peab aegajalt hakkama mingit hooldusvahendit peale määrima.

muide, panin oma eelmisse postitusse kaks pilti ka - mina neid igathes ei näe, võibolla on viga zones, või minu (mittepädevas) linkimises või milles, ei tea!? previews olid küll pildid olemas.
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
agent007

Opel Astra
Kawa VN700

PostitaminePealkiri: Re: honda shadow vt 600 ümberehitus   Püh Märts 01, 2009 4:30 pm

veikkopeikko kirjutas:
see kulunud tumepruun meeldis mulle ka kohe alguses, aga see erk oranzikas-beez nägi minu ratta peal küll veider välja.
see on ikka ehtne nahk, muidu poleks peitsiga üritama hakanud. praegu seisab peits seal sees küll, proovisin valge märja lapiga:). võibolla on teine lugu, kui ratas seisab vihma käes mõnda aega, aga ilmselt peab aegajalt hakkama mingit hooldusvahendit peale määrima.

muide, panin oma eelmisse postitusse kaks pilti ka - mina neid igathes ei näe, võibolla on viga zones, või minu (mittepädevas) linkimises või milles, ei tea!? previews olid küll pildid olemas.

Ma nägin ka korraks neid pilte. Asi pole sinu linkimises, vaid zone.ee serveris. Soovitan photobucketisse konto teha ning sinna pildid laadida!
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
SAUL
Admin

PostitaminePealkiri: Re: honda shadow vt 600 ümberehitus   Püh Märts 01, 2009 4:54 pm

Väga COOL iste on Twisted Evil Algul vaatasin, et see kollane serv Rolling Eyes aga lõpus rahunesin maha Very Happy . Mina ise riputan album.ee sse pilte üles. Hea lihtne ja kiire
Tagasi üles Go down
Ivoonu

Postituste arv : 142
motikas/auto : Honda Shadow vt750c

PostitaminePealkiri: Re: honda shadow vt 600 ümberehitus   Püh Märts 01, 2009 5:18 pm

Ma võtaks hea meelega tõstuki mõõdud, garaazis on mõningad meetrid nelikanttoru, katsuks omale ka miskit kavalat valmis keevitada.
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili http://ivoonu.eu/
Sponsored content

PostitaminePealkiri: Re: honda shadow vt 600 ümberehitus   

Tagasi üles Go down

honda shadow vt 600 ümberehitus
Vaata eelmist teemat Vaata järgmist teemat Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 2Mine lehele : 1, 2  Next