PealehtPealeht  KKKKKK  OtsiOtsi  Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri  KasutajagrupidKasutajagrupid  RegistreeriRegistreeri  Logi sisseLogi sisse  

Share | 

Enduro

Go down 
AutorTeade
Helldog1

Postituste arv : 30
Registration date : 23/12/2009

PostitaminePealkiri: Enduro   Püh Veeb 21, 2010 7:35 pm

Teab keegi kas kuskil saab arutada ka enduro teemal miskit peale Auto24-ja? ja ühtlasi küsiks kas oleks huvitatud keegi eraldi foorumist enduro ja krossitsikklite vastu?
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
vint

Postituste arv : 32
motikas/auto : Honda NX 650 / Omega b 94
Registration date : 26/10/2008

PostitaminePealkiri: Re: Enduro   Püh Veeb 21, 2010 8:03 pm

Mudavurrid mull erilise koha peal südames. Smile
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
A89

Postituste arv : 23
Registration date : 09/12/2008

PostitaminePealkiri: Re: Enduro   Esm Veeb 22, 2010 8:59 am

Biker.ee-s äkki? Ma seal aktiivne kasutaja pole, aga olen silmanud küll teemasid, kus krossihuvilised küsivad nõu ja enduuromehed korraldavad üritusi jne.

Eesti on paraku niiväike, et hea oleks üksteisega läbi saada, koostööd teha ja kõik sarnased tegemised kokku korjata. See on minu isiklik mõte. Interneti foorumi idee peale meelelahutuse on ju info ammutamine, kindlasti teatava osa seltskonna jaoks on ka reklaam ja enda väljaelamine. Mida rohkem koos seda parem siis. erinevad arvamused, erinevad ideed ja lai hulk teadmisi.

Aga kui on viitsimist ja tahet, siis palju edu uue foorumiga, mingi hulk huvilisi oleks kindlasti.
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
donn

Postituste arv : 367
motikas/auto : Honda Transalp XL600V
Registration date : 26/10/2008

PostitaminePealkiri: Re: Enduro   Teis Märts 16, 2010 8:57 am

Tegelikult oleks küll huvi sellise spetsiaalse enduro/kross keskkonna vastu, kuhu saaks koonduda asjas sees olevad isikud.

Näiteks varuosade saamine on minul osutunud alati keeruliseks protseduuriks ja kui selline alateema spetsialiseerituna endurole või krossikatele postitada kuskile laiahaardelisse ja laialivalguvasse foorumisse, on arvata, et korralikku vastust ei saa. Seda siis tingituna igavust tapvate klaveriklõbistajate tõttu.

Kui aga ühise ja konkreetse huviga inimesed, nagu chopper foorumi raiujad, on koondunud, siis nõu küsimisel ei visata mingeid labaseid kommentaare ja napakaid soovitusi.

Minu postituse käesolevasse teemasse tingiski varuosavajadus. Olen nettimööda tuhlanud rahuldavat vastust leidmata ja hari on juba kergelt turris.

Oleks selleks loodud asjatundjate eestvedamisel vastav keskkond, siis nii mõnigi säästaks ilmselt vastuste otsimisel oma aega ja närve.

Kui selline ettevõtmine tuule tiibadesse saab, siis olen selle toetaja registreeritud kasutaja näol! Jõudu tööle, härrased!

Donn.
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili http://youshouldbuildit.blogspot.com/p/blueprints.html
Sponsored content

PostitaminePealkiri: Re: Enduro   

Tagasi üles Go down

Enduro
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1