HomeHome  KKKKKK  OtsiOtsi  Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri  KasutajagrupidKasutajagrupid  RegistreeriRegistreeri  Logi sisseLogi sisse  

Share | 

Yamaha XS650 1977 - scrambler

Vaata eelmist teemat Vaata järgmist teemat Go down 
AutorTeade
ints

Postituste arv : 9
motikas/auto : XS650, KTM LC8-990 NITRO jne.
Registration date : 13/11/2009

PostitaminePealkiri: Yamaha XS650 1977 - scrambler   Laup Nov 28, 2009 12:14 am

Hommik,
lubasin teha teema ex- Arno cafe racerist, mis mõni nädal tagasi minu kätte jõudis. Praegu pikalt ei pajata, ka pildid tulevad hiljem.
Asi ise oli põhimõtteliselt otsas, et siis uue ratta projekt. Teie kurvastuseks ei saa chopperit, aga toreda põrra luban toota.
Tänaseks otsustatud scrambleri kasuks, seda mitmel põhjusel. Üldse, variante kolm: cafe racer, street tracker ja scrambler. Ilus
autentne kuuekümnendate nõuka rinka "Vostoki" alupaak oleks nagu kohvikuraaserit eeldanud, kuid siis oleks kogu ülejäänud ratas
tahtnud tõsiseid investeeringuid, et asi lõpuni stiilne välja vedada. Jäi üle tracker või scrambler, mõlemad mulle südamelähedased, kunagi
oldud Eesti pronks hipodroomisõidus, siis justkui tribuudiks tracker, samas minu lapsepõlve krossikad sarnased scrambleritega, et mõlemad
kaalumisel. Siis otsustasin uurida asendusrupskite kättesaadavust- hindu. Hakatuseks sain naabripoiss SAULilt (siinkohal tänud talle) proovimiseks
orig. paagi ja jalarauad, sobivad täpselt minu visiooniga, siis Motodepoo lammarist sobitamiseks mitmed esiotsad-kiiged-sumpsid-tagaamordid.
Tänaseks on koos midagi järgmist: ette sobitus vanema kawa-enduuro konventsionaalne hark koos prillidega, tagakiigeks jälle vähe värskem
jamu XJ600 lingivaba monoamordiga komplekt, amort uuemalt jamu R6-lt, sumpsid teadmata päritolu pikad koonused. Masin tuleb tsipa kõrgem
vanadest klassik-scrambleritest, vedrustuse käik ka pikem, mulle meeldib nii. Tõenäoliselt lähevad alla suht moodsad kolme kodaraga aluveljed, eks näis
(orig. ratastel kodarad otsas, taastamine roostevabadele, rummude-velgede vääristamine hull aeg, ei viitsi, jäävad tulevastele projektidele), hetkel
prooviks all, päris kabe näeb välja. Sadul peaks tulema klassikaline pikk, vaatab veel. Mootorivärk esialgu lahtine- plaan täielik blueprinting, kuid selleks
kulub mehiselt plekki, seda pole. Aga tulevikus kindlasti big bore (750), nihutatud töötsükliga vänt, uued karpad jne.jne...
Tänaseks kõik, olge tublid!
-ints-
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
SAUL
Admin

Postituste arv : 747
motikas/auto : 90 Harley Sportster, 78 Yamaha XT500
Registration date : 09/10/2008

PostitaminePealkiri: Re: Yamaha XS650 1977 - scrambler   Laup Nov 28, 2009 9:46 am

Kuna üllatuseks tuli välja, et antud masin paikneb minust paar maja edasi, siis sai asja ka oma silmaga üle kaemas käidud. Arno cafe racerist tõesti miskit märkimisväärset järgi pole jäänud. Aga plaanide kohaselt tõotab väga huvitav projekt tulla, niiet on jälle mida huviga oodata ja jälgida.. Edu ehitamisel, eks vahepeal tuleb oma silmaga ka vaatamas käia vast Shocked Cool
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili http://www.estonianchopper.com
Zidist

Postituste arv : 63
motikas/auto : Honda Shadow VT 600C / e30
Registration date : 14/01/2009

PostitaminePealkiri: Re: Yamaha XS650 1977 - scrambler   Laup Nov 28, 2009 10:38 am

SCRAMBLER - vot seda ma tahaks näha, kuulata, katsuda ja siis sellega minema sõita cheers cheers
Paksu jaksu!
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Sponsored content

PostitaminePealkiri: Re: Yamaha XS650 1977 - scrambler   

Tagasi üles Go down

Yamaha XS650 1977 - scrambler
Vaata eelmist teemat Vaata järgmist teemat Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1