HomeHome  KKKKKK  OtsiOtsi  Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri  KasutajagrupidKasutajagrupid  RegistreeriRegistreeri  Logi sisseLogi sisse  

Share | 

Raami valmistamine

Vaata eelmist teemat Vaata järgmist teemat Go down 
AutorTeade
bobik

Postituste arv : 8
Registration date : 16/08/2009

PostitaminePealkiri: Raami valmistamine   Püh Aug 30, 2009 3:14 pm

Tere,

On ka külge hakanud customi pisik ning plaan teha nullist miskit bobberi tüüpi ratas. Raami laseks teha nullist enda jooniste järgi kuna sedasorti keevitusoskus endal puudub. Siit ka küsimus et kes eestis saaks sedasorti tööga hakkama- nullist raam valmis keevitada. Äkki oskate kontakte soovitada?
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
SAUL
Admin

Postituste arv : 748
motikas/auto : 90 Harley Sportster, 78 Yamaha XT500
Registration date : 09/10/2008

PostitaminePealkiri: Re: Raami valmistamine   Kolm Sept 02, 2009 5:26 pm

Kõik oleneb mis mootorit sa kasutad ning veel sada pisiasja. Mina isiklikult soovitaks küll doonoriks võtta mingisugune ratas ja seda raami modifitseerima hakata... Paljuski on määravaks ka projekti maksumus, mis sa sinna alla oled valmis taguma. Usun, et raami ehitajaid ikka leidub, aga iseasi mis see maksma läheb. Foorumikasutaja darklov vist lasi raami kuskil kokku keevitada, äkki saad temakäest vajalikke kontakte.
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili http://www.estonianchopper.com
agent007

Postituste arv : 472
motikas/auto : Jeep WJ
Opel Astra
Kawa VN700
Registration date : 26/10/2008

PostitaminePealkiri: Re: Raami valmistamine   Nelj Sept 03, 2009 6:38 am

Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
darklov

Postituste arv : 63
Registration date : 26/11/2008

PostitaminePealkiri: Re: Raami valmistamine   Nelj Sept 03, 2009 10:19 am

Terv,
mina oma masinamel ehitsin raami. Roolikannu lasin treida. Torud painutasin kodus ja raami rakis on ka olemas. Kodus lasin raami osad punktiga kinni ja siis viisin keevitusse.
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
AQ

Postituste arv : 81
motikas/auto : Jawa555, DR650, LTD440
Registration date : 10/11/2008

PostitaminePealkiri: Re: Raami valmistamine   Nelj Sept 03, 2009 5:50 pm

"Terv,
mina oma masinamel ehitsin raami. Roolikannu lasin treida. Torud painutasin kodus ja raami rakis on ka olemas. Kodus lasin raami osad punktiga kinni ja siis viisin keevitusse."

Aga mul küsimus kuidas pärast paberitega oli? Kas keevitaja andis ka mingi paberi? Mis ametnikud ütlesid asja kohta?
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
darklov

Postituste arv : 63
Registration date : 26/11/2008

PostitaminePealkiri: Re: Raami valmistamine   Nelj Sept 03, 2009 8:33 pm

terv,
ARKi ekperdid, mõõtsid, kaalusid ja pärisid kus mis ja kuidas:) Mul oli näidata Viljandi Metalli arvet kus oli kirjas kui paksust metallist oli raam tehtud. Paberimajandus oli mul olemas.
Üldiselt lubatakse raami ise nullist ehitada kuid ei lubata olemasolevat modida. Tehase raam on ehitatud vastavalt masina võimsusele ja kaalule. Suuremate numbritega masina all võib raam järgi anda. Endale ehitamisel on ka oma vastutusel suur osakaal.
Kuid ka ekspertide kohalekutsumine ei ole odav lõbu.
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
bobik

Postituste arv : 8
Registration date : 16/08/2009

PostitaminePealkiri: Re: Raami valmistamine   Esm Sept 07, 2009 12:51 pm

darklov kirjutas:
terv,
ARKi ekperdid, mõõtsid, kaalusid ja pärisid kus mis ja kuidas:) Mul oli näidata Viljandi Metalli arvet kus oli kirjas kui paksust metallist oli raam tehtud. Paberimajandus oli mul olemas.
Üldiselt lubatakse raami ise nullist ehitada kuid ei lubata olemasolevat modida. Tehase raam on ehitatud vastavalt masina võimsusele ja kaalule. Suuremate numbritega masina all võib raam järgi anda. Endale ehitamisel on ka oma vastutusel suur osakaal.
Kuid ka ekspertide kohalekutsumine ei ole odav lõbu.

Mis toru kasutasid- materjal ja mõõdud?

Joonised tellisid või tegid ise?
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Sponsored content

PostitaminePealkiri: Re: Raami valmistamine   

Tagasi üles Go down

Raami valmistamine
Vaata eelmist teemat Vaata järgmist teemat Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1