HomeHome  KKKKKK  OtsiOtsi  Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri  KasutajagrupidKasutajagrupid  RegistreeriRegistreeri  Logi sisseLogi sisse  

Share | 

Honda Shadow vt600c Ivoonu

Vaata eelmist teemat Vaata järgmist teemat Go down 
AutorTeade
Ivoonu

Postituste arv : 142
motikas/auto : Honda Shadow vt750c
Registration date : 26/10/2008

PostitaminePealkiri: Honda Shadow vt600c Ivoonu   Teis Märts 31, 2009 5:08 pm

Pajataks siis mõne sõnaga oma igiliikuritest.
Esimene oli Yamaha xj600s Diversion, kahjuks ei pidanud aastatki - eelmine kevad õnnestus kitsele otsa põrutada, kuu aega remonti ja sõitis jälle aga augusti alguses tuli juba suurem vaenlane vastu - Toyota Avensis. Kuna jõud olid totaalselt tema kasuks, siis läks Divekas maha kandmisele ja ise kuuks ajaks haiguslehele. Kaks kuud olin jalamees ja kuna neelud käisid juba mõnda aega kuuesajase Shadow järele, siis arvestades tänast majandusolukorda oli väga tervitatav Diversion kindlustusele maha müüa ja hakata Hondiku järgi ringi vaatama.
Täpselt 2 kuud pärast avariid veereski üks Shadow minu garaazi Very Happy
Ratta väljanägemine peaaegu nagu tehasest - juurde olid lisatud ainult küljekotid. Talvel tellisin Ebayst taha tibitoe ja ette tööriistakoti, mis täna jõudis minuni. Kevadel sai taha ka uus rehv ostetud ja alla kruvitud, vana tundus olevat veel tehasest päritl, kuna odo järgi läbisõitu ~26k ja rehv Dunlop K555 mustriga, mida tehas '94 aastal veel alla pani. (Alates aastast '98 läks taha Dunlop K404 rehv, mis sai nüüd ka omale alla).
Hetkel ümberehitustest on plaanis veel elektri pesa paigaldus, et saaks vajadusel telefoni või GPS'i laadida. Kuna suurle pesale ma mõistlikku kohta ei leidnud, siis sai otsustatud paigaldada ette üks RCA emane pistik, kuhu saab vajadusel auto sigarisüütaja mõõdus pesa koos juhtmega otsa lükata.

Paar pilti kah.

Selline oli ta ostes ja esimesel pikemal sõidul Võrstu äärde hooaega lõpetama

Ja selline sai ta koos tibitoega.

Hetkel juurdlen küsimuse üle, et kas osta ette tuuleklaas või mitte aga ma arvan, et sellega jõuan ma selgusele hooaja jooksul ja siis tuleb pöörduda jälle sõber Ebay poole, kuna tee mis sa teed aga on odavam, kui koha pealt ostes.
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili http://ivoonu.eu/
agent007

Postituste arv : 472
motikas/auto : Jeep WJ
Opel Astra
Kawa VN700

PostitaminePealkiri: Re: Honda Shadow vt600c Ivoonu   Teis Märts 31, 2009 5:22 pm

Väga ilus masin. Mulle meeldib värvilahendus ning tagumine velg koos rehviga. Just sellepärast, et sihuke suur kolakas tundub! Edu ehitamisel ja muretuid kilte!
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
SANDER
Admin

Postituste arv : 444
motikas/auto : Harley, Volvo
Registration date : 09/10/2008

PostitaminePealkiri: Re: Honda Shadow vt600c Ivoonu   Teis Märts 31, 2009 5:40 pm

juba neljas shadow siin foorumis Cool
Ühe foorumikasutaja shadowga olen sõitnud ja tõesti ratas on kiiduväärt. Pehme, mugav, superhea välimuse ja ilusa häälega juba originaal sumpadega. Minu kehaehitusega ei klappinud ainult lenksude asend. Muidu 10 p vääriline ratas.

alopex

Postituste arv : 31
motikas/auto : Suzuki Marauder VZ1600
Registration date : 05/01/2009

PostitaminePealkiri: Re: Honda Shadow vt600c Ivoonu   Teis Märts 31, 2009 6:14 pm

Ivoonu kirjutas:
Hetkel juurdlen küsimuse üle, et kas osta ette tuuleklaas või mitte aga ma arvan, et sellega jõuan ma selgusele hooaja jooksul ja siis tuleb pöörduda jälle sõber Ebay poole, kuna tee mis sa teed aga on odavam, kui koha pealt ostes.

Minu arvamus on , et kui jõuad ratast sõidu ajal kinni hoida, siis ära tuuleklaasi ette pane. Välimus muutub totaalselt. Ka oma rattale pole seda klaasi ette pannud just sellepärast, et jääks ikkagi ilus välimus.
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Zidist

Postituste arv : 63
motikas/auto : Honda Shadow VT 600C / e30
Registration date : 14/01/2009

PostitaminePealkiri: Re: Honda Shadow vt600c Ivoonu   Teis Märts 31, 2009 6:44 pm

Lisavarustust sul ka laibaraudade näol olemas. Muidu kena pill.
Kas sa oled tuulise ilmaga sõitnud klaasiga ja ka ilma klaasita võrdluseks? Sõitsin enda omaga klaasiga aga mõtlesin ka, et võtan ära, näeb ju kenam ja edevam välja. Sai sõidetud Kurtna laadale sügisel ja siis ikka raputas ja tiris üsna kõvasti ning enne selle aasta esimest sõitu on mul kindel plaan panna klaas tagasi. Muretuid kilomeetreid ning ehk teepeal kohtume Smile
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Ivoonu

Postituste arv : 142
motikas/auto : Honda Shadow vt750c

PostitaminePealkiri: Re: Honda Shadow vt600c Ivoonu   Teis Märts 31, 2009 7:10 pm

Olen sõitnud päris tugeva tuulega ja võrreldes Yamaha Diversioniga ei sakuta tuul ka ilma klaasita üldse, küll aga puhub rindu sellise hooga nagu tahaks ratta pealt minema puhuda.
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili http://ivoonu.eu/
agent007

Postituste arv : 472
motikas/auto : Jeep WJ
Opel Astra
Kawa VN700

PostitaminePealkiri: Re: Honda Shadow vt600c Ivoonu   Teis Märts 31, 2009 7:14 pm

Ivoonu kirjutas:
Olen sõitnud päris tugeva tuulega ja võrreldes Yamaha Diversioniga ei sakuta tuul ka ilma klaasita üldse, küll aga puhub rindu sellise hooga nagu tahaks ratta pealt minema puhuda.

Suva see, peaasi, et oleks vunts 500 peal ja rinnus adrenaliinipump lööks ületunde!
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Sponsored content

PostitaminePealkiri: Re: Honda Shadow vt600c Ivoonu   

Tagasi üles Go down

Honda Shadow vt600c Ivoonu
Vaata eelmist teemat Vaata järgmist teemat Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1