HomeHome  KKKKKK  OtsiOtsi  Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri  KasutajagrupidKasutajagrupid  RegistreeriRegistreeri  Logi sisseLogi sisse  

Share | 

Honda Shadow VT 600C

Vaata eelmist teemat Vaata järgmist teemat Go down 
AutorTeade
Zidist

Postituste arv : 63
motikas/auto : Honda Shadow VT 600C / e30
Registration date : 14/01/2009

PostitaminePealkiri: Honda Shadow VT 600C   Esm Märts 30, 2009 6:31 pm

Otsustasin oma ratta ka siia lõpuks üles panna, ehk pakub kellelegi silmailu. Erilisi ümberkorraldusi rattaga plaanis ei ole, kuid kui midagi väga ahvatleb, eks siis saab vastavalt emotsioonile tegutsetud. Ratas ei ole küll chopper, rahulik ja mõõdukas cruiser on kuid loodan, et sellest ei tule probleemi. Ning veel, mida täheldasin on see, et siin foorumis on ikka üsna suur hulk Shadow'sid What a Face

Honda pärit aastast 1997, võimsust on 29 kw ning kaalu on 213 kg, mis muudavad selle ratta mulle A2 lubadega sõitmiseks legaalseks (erivõimsus alla 0,16kw kg kohta)

Müüsin oma 125cc Virago maha ning sain A2 load kätte, oli tarvis ka suuremat ratast. Olin Viragosse juba üsna kiindunud ning vahtisin 535 mudelit järgmiseks rattaks. Esimesena näitas mulle Viragot Janek (tervitused sulle, kui juhtud lugema) - masin oli kui tutikas, saksast tulnud ja näha, et "valge" inimese käes olnud, kuid kahjude kahjuks jäi hinnaklassist välja. Sai siis auto24 päris hoolega (mitmeid-mitmeid kordi päevas) sirvitud ja Tartus käidud, kus sai vaadatud umbes 6 Viragot hinnaklassis 18k - 45k kuid viimne kui üks olid rapped, rääkimata ühest, mis proovisõidu käigus ära kooles ning enam käima ei läinudki. Ei tea kas olen ise selles süüdi või ei, aga mina otsisin ratast, mille seisukord oleks üsna lähedane sõnale ideaalne. Aeg kulus kuid ühtegi normaalset 535 turule ei lisandunud. Vahepeal proovisin isegi 750 Virago ära kuid jäi natuke suureks esialgu. Olukord oli muutumas lootusetuks...vaatasin isegi väga arvestatava pilguga enduroka Honda SLR 650 poole kuid ka neid ei olnud turul korralikke. Üks suvine õhtupoolik oli lihtsalt väga igav, midagi teha ei olnud ja eelpoolnimetatud Janekil olid müügis veel 2 Shadowit lisaks ning saigi lihtsalt igavusest praegust ratast vaatama ja katsuma mindud (enne jätsid Shadowid mind üsna külmaks) ning esimesest pilgust, mil kroom mulle sumpade pealt silma säras ning kui esimesed hääled pots-pots-pots minud kõrvu jõudsid, tundsin ma, et too ratas on nüüd küll "see õige" ning edasine muu ei lugenud enam midagi. Igaks juhuks sai käidud veel ta teist Shadowit ka vaatamas, kuid ei ületanud esimese ratta emotsioone. Kui huvitab, siis see praegugi veel müügis.

Nüüd natuke pilte king

Nüüd ei ole muudkui päikest ja kuiva ilma ootama sunny
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
shadow600

Postituste arv : 167
motikas/auto : kawasaki vn 800 classic 1998
Registration date : 23/10/2008

PostitaminePealkiri: Re: Honda Shadow VT 600C   Esm Märts 30, 2009 6:42 pm

silmailu pakuvad sellised asjad küll! oligi plaanis endale küljekotid muretseda kuid polnud silmaees, milline ta välja näeks nendega...nüüd on mul see võimalus. cyclops
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
SAUL
Admin

Postituste arv : 748
motikas/auto : 90 Harley Sportster, 78 Yamaha XT500
Registration date : 09/10/2008

PostitaminePealkiri: Re: Honda Shadow VT 600C   Esm Märts 30, 2009 6:44 pm

Mulle isiklikult meeldivad sellised shadowid väga. Ilus ja stiilne näeb välja. Olen ise sõitnud sellisega ja võin öelda, et on väga mugav ning astub päris kenasti edasi. Ja hääled on ka ilusad. Tänu tema softail raamile saab temast ka suht väikse modimisega veelgi stiilsema eluka teha. See aga vastavalt omanike soovidele Cool
SELLINE ON VÄGA STIILNE ...aga edu päikse ootamisel Rolling Eyes
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili http://www.estonianchopper.com
SANDER
Admin

Postituste arv : 444
motikas/auto : Harley, Volvo

PostitaminePealkiri: Re: Honda Shadow VT 600C   Esm Märts 30, 2009 6:45 pm

Mulle päris meeldib selline värvi ja varustuse kombinatsioon Cool Cool . Tundub päris kenas korras ratas kah vist olema.

Zidist

PostitaminePealkiri: Re: Honda Shadow VT 600C   Esm Märts 30, 2009 6:50 pm

Ratas on jah heas korras ning ptui ptui ptui loodan, et teenib mind ausalt ja ilma muredeta edasi. Suuremateks sõitudeks või poes käimisteks on olemas ka topcase, mis on väga praktiline.
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Romka

Postituste arv : 57
Registration date : 21/01/2009

PostitaminePealkiri: Re: Honda Shadow VT 600C   Teis Märts 31, 2009 8:54 am

Lihtsalt huvi pärast küsin kas seda Pärnus pakutud esiosa avariilist VT600 käisid vaatamas mis umbes jaanuari kuus müügis oli? Surnud kuulutus >siin<
Ise sai seda uuritud aga vaatama ei jõudnudki. Ja kas Jõgeva jalgrattapoes olnud 28K maksnud oksüdeerunud mootoriga Virago 535 ka katsusid?

Hääl on sellisel Hondal tõesti vägev!
Kas võhikute küsimised teemal "sellel ju tagavedrustust polegi!" on juba ära tüüdanud? Smile
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
härg

Postituste arv : 42
motikas/auto : H-D
Registration date : 26/12/2008

PostitaminePealkiri: Re: Honda Shadow VT 600C   Teis Märts 31, 2009 9:22 am

Viidatud Pärnu VT600 veeres minu kuurist kasutaja VEIXmoto omasse ja sealt kuhugi edasi ka vist juba. Laksu oli saanud jah, aga sai korralikult teele tagasi aidatud . Endale jäi küll kahjuks ainult remondirõõm, sõita ei saanudki sellega.
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Zidist

PostitaminePealkiri: Re: Honda Shadow VT 600C   Teis Märts 31, 2009 12:44 pm

See Jõgeva jalgrattapoes oleva ratta omanikul oli veel 2 Viragot, mis üks oli nii ront, et suri ära proovisõidu ajal ja maha ta kooleski ning teise peale ei julenud istudagi ausalt öeldes - kolmandat enam näha ei tahtnudki, selle mehe ratastest sai küllalt. Ning Pärnus ei käinud vaatamas. See minu Shadow ongi esimene mida ma käisin vaatamas ja rohkem ei olnud tarvis ka, kohe meeldis.
Load sain ma alles 30. septembril kätte ning hooaega enam paljuks ei jätkunud ka - märja ja külmaga tänavale ei kisu ikkagi. Ühtegi tagavedrustuse kohta küsimust ei ole jõudnud veel kuulda, kuid usun, et suvel mõne poe ees nii mõnigi elu näinud mees seda mainida võib.

Tsikli ostmine on nagu naisevõtt, kui ta alguses ei meeldi, siis ei tasu loota, et ta pärast meeldima hakkab.
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
SAUL
Admin

Postituste arv : 748
motikas/auto : 90 Harley Sportster, 78 Yamaha XT500

PostitaminePealkiri: Re: Honda Shadow VT 600C   Teis Märts 31, 2009 2:41 pm

Zidist kirjutas:

Tsikli ostmine on nagu naisevõtt, kui ta alguses ei meeldi, siis ei tasu loota, et ta pärast meeldima hakkab.

Kui ta sind alt ei vea ja mõned tuhanded kilomeetrid oled ära sõitnud siis küll ta sulle meeldima hakkab Laughing
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili http://www.estonianchopper.com
Zidist

PostitaminePealkiri: Re: Honda Shadow VT 600C   Esm Aug 31, 2009 4:42 pm

Kas kellelgi mingeid jubinaid/kaunistusi Shadowle pole pakkuda? Laibakad, sirmid, mõni kenam tuuleklaas jne... Question
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Zidist

PostitaminePealkiri: Re: Honda Shadow VT 600C   Nelj Juun 09, 2011 4:13 pm

Ratas on müüdud ja sõidab loodetavasti veel kaua-kaua.
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Sponsored content

PostitaminePealkiri: Re: Honda Shadow VT 600C   

Tagasi üles Go down

Honda Shadow VT 600C
Vaata eelmist teemat Vaata järgmist teemat Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1