HomeHome  KKKKKK  OtsiOtsi  Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri  KasutajagrupidKasutajagrupid  RegistreeriRegistreeri  Logi sisseLogi sisse  

Share | 

agent007: Honda CB400T

Vaata eelmist teemat Vaata järgmist teemat Go down 
Mine lehele : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
AutorTeade
SAUL
Admin

Postituste arv : 748
motikas/auto : 90 Harley Sportster, 78 Yamaha XT500
Registration date : 09/10/2008

PostitaminePealkiri: Re: agent007: Honda CB400T   Esm Mai 11, 2009 5:33 pm

ega tõestusmaterjalist ka ära ei ütleks ... Cool
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili http://www.estonianchopper.com
agent007

Postituste arv : 472
motikas/auto : Jeep WJ
Opel Astra
Kawa VN700
Registration date : 26/10/2008

PostitaminePealkiri: Re: agent007: Honda CB400T   Esm Mai 11, 2009 7:52 pm

Nii, nüüd tahaks värvigurude abi saada.

Nimelt ei meeldi mulle paagi pind. Oleks pidanud rohkem pingutama aluspinna ettevalmistamisele. Nüüd aga on natuke hilja. Otsin alternatiivi kuidas seda teha. Hetkel on paagil peal pahtel, krunt, alusvärv, põhivärv ja lakk. Mõtlesin, et tahaks ikka teda veidi siluda ning värvi jäi mul ka veel järele. Samuti ka lakki. Minu mõte oli aga selline. Lihvan laki ja veidi värvi maha ning kasutan kas tavalist- või pritspahtlit, et asja siluda. Siis uuesti alusvärv, põhivärv ning seejärel lakk.
Ei tahaks kogu paaki uuesti haljaks lasta kuna aeg tambib mulle jalaga tagumikku ning kõik eeltööd uuesti teha oleks väga hull variant.

Mida soovitate?
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Primo

Postituste arv : 234

PostitaminePealkiri: Re: agent007: Honda CB400T   Esm Mai 11, 2009 8:07 pm

kui suured on need praegused vigastused?Pm võid teha küll nii , et lihvid aluspinna siledaks/karedaks.Seejärel pahtel ja siis sama asi otsast peale.See värv mis sul hetkel peal on jääks toimima osalt kui kruntvärv.Kui pind lihtsalt kergelt ebatasane/mullitav siis võid paksemalt lakki peale lasta ja vesilihv siis poleerimine.Aga nagu ma aru sain siis sul rohkem vaja lihvida. afro
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
agent007

Opel Astra
Kawa VN700

PostitaminePealkiri: Re: agent007: Honda CB400T   Esm Mai 11, 2009 8:14 pm

Rohkem oleks jah vaja lihvida ja pahteldada. Siis on hea kui nii saab teha. Arvatavasti teengi selle asja ära. Mu arust on ratta süda ja välimuse tähtsaim osa ikkagi masina paak. Eks annan teada kuidas läks.
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
agent007

Opel Astra
Kawa VN700

PostitaminePealkiri: Re: agent007: Honda CB400T   Teis Mai 12, 2009 5:30 pm

Tõestusmaterjali tänasest:

Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
SAUL
Admin

PostitaminePealkiri: Re: agent007: Honda CB400T   Teis Mai 12, 2009 5:40 pm

kle väga kõva ja see paak loob sellise omamoodi laheda ilme.... egas palju enam jäänud pole. Twisted Evil jõudu
Tagasi üles Go down
Primo

Postituste arv : 234

PostitaminePealkiri: Re: agent007: Honda CB400T   Teis Mai 12, 2009 6:49 pm

kohe näha , et agent ja Saul ühekandi mehed.Kas tegu ametliku Tartumaa värviga? Suspect .Ei tegelikult on see masin täitsa lahe ja need lenksud on mõnusalt omapärased. afro
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
agent007

Opel Astra
Kawa VN700

PostitaminePealkiri: Re: agent007: Honda CB400T   Teis Mai 12, 2009 7:20 pm

Nonii, asi niikaugel, et sain mootori peale. Karbussid ka peaaegu. Tahtsin täna esimest proovi teha, et saaks õiget soundi kuulda. Kahjuks aga lõpetas töölepingu karbussi ja silindri vahel olev kummist ja alust lõdvik/flanse. Uut pean tellima, kas siis saksamaalt või USAst. Hetkel veel pole ära tellinud midagi.

Mootor, karbussid ja koonused annavad ikka väga palju juurde välimusele. Hoopis teine ilme on masinal kohe. Mootor tõmbas kogu raami madalamale ka - nagu oligi plaanitud.

Värvi kohta niipalju, et ei ole ikkagi sama värv. Toon on minul veidi heledam kui Saul´i rattal. Ning siiski arvan, et see oli joppamine. Värvivaliku tegin ma vist 6nda või 7nda lk peal ära. Lõppkokkuvõttes tuli ka sama värv. Värvi tooniga olen vägagi rahul, kuid veidi olen "pissed" enda peale, et ei teinud pritspahtliga. Oleks vast veidi siledam ja ilusam tulnud. Üldkokkuvõttes olen asjaga isegi enamvähem rahul ja harjunud. Kindlasti võtan küll värvimise uuesti ette, kuid hetkel pole selleks ei aega ega ka piisavaid ressursse.

Raporteerimise lõpp. Garage alla tagasi ning hakkan elektrit vedama. Huuhh... teha on nii palju, et mingihetk ei oskagi kuskilt pihta hakata.

Tänud hää sõna eest kõigile.

Kilomeetreid, Siim!
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
SANDER
Admin

Postituste arv : 444
motikas/auto : Harley, Volvo

PostitaminePealkiri: Re: agent007: Honda CB400T   Teis Mai 12, 2009 7:33 pm

päris kenake teine Cool Paagitäiega kannatab vist tallinna otsa teha.

SAUL
Admin

PostitaminePealkiri: Re: agent007: Honda CB400T   Teis Mai 12, 2009 9:32 pm

Primo kirjutas:
kohe näha , et agent ja Saul ühekandi mehed.Kas tegu ametliku Tartumaa värviga? Suspect .Ei tegelikult on see masin täitsa lahe ja need lenksud on mõnusalt omapärased. afro
ei ole mingit ühekandi kokkulepet Very Happy aga värvi toon on ilus, aga siiski vist väheke erinev ikka. Mul oranzikas ja agendil kuldsema poole vist? .... aga mis tost värvis. Peasi, et endal süda rahul cheers
Tagasi üles Go down
agent007

Opel Astra
Kawa VN700

PostitaminePealkiri: Re: agent007: Honda CB400T   Kolm Mai 13, 2009 5:23 am

Mõtlesin, et teeks varahommikuse sissekande. Garage alt sain tulema miskine kolmveerand 6 hommikul, paar tundi sleepi ning uuesti tegudele.

Aga mis ma siin pikalt ikka targutan, vaadake ise parem:

Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
AQ

Postituste arv : 81
motikas/auto : Jawa555, DR650, LTD440
Registration date : 10/11/2008

PostitaminePealkiri: Re: agent007: Honda CB400T   Kolm Mai 13, 2009 5:53 am

Väga vägev, esimese pildipealt ehmatasin küll ära et mis istme sa sinna teinud oled, aga siis tuli välja et see hoopis tagumise ratta iste. Aga mis siis ikka jätka samas vaimus . pidu
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
agent007

Opel Astra
Kawa VN700

PostitaminePealkiri: Re: agent007: Honda CB400T   Nelj Mai 14, 2009 6:18 am

Eilne päev oli küll uni ja väsimus peal, kuid tehtud sai üpriski palju. Samas on veel rohkem veel teha ennem kui proovisõidu saab teha.
Sai ka käima pandud üle pika aja. Kuid sealgi esines probleeme. NImelt üks karbuss uputab end pidevalt üle. Sai lahti võetud, kuid mingit loogilist vastust või lahendust seal ei tulnud. Panin kokku tagasi ja peale. Enam küll niipalju ei jookse aga päris "õige" see asi ikka ei ole.
Sumpad on vinged. Sound mis masinast tuleb on julm, ehk isegi liiga julm. Peab seda asja võibolla vaiksemaks tegema.

Sai ka mõned videod tehtud aga need hetkel veel telefonis ning telefon pole minu valduses. Razz
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
donn

Postituste arv : 366
motikas/auto : Honda Transalp XL600V

PostitaminePealkiri: Re: agent007: Honda CB400T   Nelj Mai 14, 2009 4:10 pm

Selle masina möiret tahaks isegi kuulda. Cool Aga jõudu tööle! Muheda ratta oled peaaegu valmis teinud. Very Happy

Edit: Hull vaim, 6-ni gaaražis! Ma hakkaks sellise aja peale igasuguseid karvaseid ruuminurkadest välja tulemas nägema.
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili http://youshouldbuildit.blogspot.com/p/blueprints.html
agent007

Opel Astra
Kawa VN700

PostitaminePealkiri: Re: agent007: Honda CB400T   Reede Mai 15, 2009 5:28 am

Tegelikult mulle meeldib öösiti teha. Saab hästi keskenduda - kellelgi pole võimalust sind segada vms...!

Nonii, tegin eile esimese sõidu ära. Paljud asjad tahavad veel sättimist ja timmimist. Näiteks karpad mis ikka jooksevad üle. Kõige lollim asi on see, et ma ei saa aru miks nad jooksevad, lappan veidi manuali. Ehk leian miskit sealt. Käiguvahetus "jalad ees" reziimis ka ei tööta eriti hästi. Pean seal mõnda ajamit veidi pikendama. Üldine istumisasend on täitsa okei. Ilma istmeta sõitsin, aga amordid vedrutavad nii hästi, et isegi palja raami peal tagusmendil probleeme/pretensioone pole. Ülekanne on aga hoopis teine ja tõsisem teema. Nimelt tellisin omale uue keti - originaalpikkuses. Meelest aga oli läinud asjaolu, et kunagi ma ju tegin ülekannet veidi kiiremaks, esimene veohammakas sai 2 hammast juurde. Nüüd aga uus ja veel venimata kett ei taha kohe üldse peale minna. Hetkel on ülekanne meeletult aeglane, aeglasem veel kui originaalis. Arvatavasti 16" tagumise ratta pärast. Plaanis tellida taha ka uus hammasratas - 2 hammast väiksem!

Sai mingi telefonivideo ka tehtud:

Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
SANDER
Admin

Postituste arv : 444
motikas/auto : Harley, Volvo

PostitaminePealkiri: Re: agent007: Honda CB400T   Reede Mai 15, 2009 5:43 am

kui mõnda tuuning komplekti ei leia siis vaheta vähemalt peadüüs suurema vastu välja, nagu võtaks kõrgemal pöördel törisema või kõigest tundus nii?

agent007

Opel Astra
Kawa VN700

PostitaminePealkiri: Re: agent007: Honda CB400T   Reede Mai 15, 2009 4:46 pm

Mai teagi kas sellisele masinale on üldse miskine tuuningkomplekt. Düüsi leian kindlasti. Karpadega on siiski halvad lood. Harutasin veelkord nad lahti, et ehk leian miskit, et miks nad nii hullusti üle uputavad endit. Ei leidnud midagi. Kõrged pöörded... ei tea pole teda veel nii hästi käima saanud. Samas kui bensu tase karpas on õige siis käib väga korralikult. Isegi kõrgetel ei kuulnud puterdamist.

Käiguvahetusajami sain ilusti tööle. Pidin ühenduslinke veidi pikemaks muutma. Teisisõnu jõuõlgadega veidi mässama.
Tuled sai ka ära ühendatud.

Eks aeg annab arutust...
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
agent007

Opel Astra
Kawa VN700

PostitaminePealkiri: Re: agent007: Honda CB400T   Reede Mai 15, 2009 8:27 pm

Uus puhastuskuur karpadele. Tulemusteta... Lihtsalt paras aeg ajun***i!
Enam pole isegi mitte naljakas.... Evil or Very Mad
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
rapex

Postituste arv : 235
motikas/auto : Autoks: Chevrolet Citation
Sikliks: H-D bobber project
Registration date : 24/10/2008

PostitaminePealkiri: Re: agent007: Honda CB400T   Laup Mai 16, 2009 5:25 am

Ma täpeselt küll ei tea mis ehitusega karpa on aga peaks ikka enamvähem ühed olema, võta põhi alt ära ja vaata ujuki sulgumis kõrgust, ehk on see liiga kõrge ja selles probleem. Sa võid nii igaksjuhuks isegi kui se ei ole liiga kõrge natuke alla poole painutada, aga suht ettevaatlik pead sellega olema, sest parem oleks kui ujuk jääks sirgelt sinna.

Jõudu, Tom
cheer
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
agent007

Opel Astra
Kawa VN700

PostitaminePealkiri: Re: agent007: Honda CB400T   Laup Mai 16, 2009 6:11 am

rapex kirjutas:
Ma täpeselt küll ei tea mis ehitusega karpa on aga peaks ikka enamvähem ühed olema, võta põhi alt ära ja vaata ujuki sulgumis kõrgust, ehk on see liiga kõrge ja selles probleem. Sa võid nii igaksjuhuks isegi kui se ei ole liiga kõrge natuke alla poole painutada, aga suht ettevaatlik pead sellega olema, sest parem oleks kui ujuk jääks sirgelt sinna.

Jõudu, Tom
cheer

Ujuk on plastmassist, seega jääb painutamine ära. Samas vajan ka kambritihendit. Eks vist peab uue ujuki tellima ning mingise rebuild kit´i ka. Peadüüs ka suuremaks.

Mingit dynojet kit´i ma sellele rattale ei leidnud. Samas peaks düüse ka suurendama. Kui palju suurendada peadüüsi?
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
SAUL
Admin

PostitaminePealkiri: Re: agent007: Honda CB400T   Laup Mai 16, 2009 6:46 am

agent007 kirjutas:
rapex kirjutas:

Jõudu, Tom
cheer

Ujuk on plastmassist, seega jääb painutamine ära. Samas vajan ka kambritihendit. Eks vist peab uue ujuki tellima ning mingise rebuild kit´i ka. Peadüüs ka suuremaks.

Mingit dynojet kit´i ma sellele rattale ei leidnud. Samas peaks düüse ka suurendama. Kui palju suurendada peadüüsi?

Mis sul peadüüsi mõõt on praegu? Vbolla kuskil su teemas oli kirjas, aga ma ei jõudnud praegu süveneda eriti. Sul veidi väiksema kubatuuriga ratas, äkki klapivad minu vanad düüsid (kui välismõõtmetelt klapivad) need 130
Tagasi üles Go down
agent007

Opel Astra
Kawa VN700

PostitaminePealkiri: Re: agent007: Honda CB400T   Laup Mai 16, 2009 8:37 am

Peadüüs peaks 75 olema.
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
rapex

Postituste arv : 235
motikas/auto : Autoks: Chevrolet Citation
Sikliks: H-D bobber project
Registration date : 24/10/2008

PostitaminePealkiri: Re: agent007: Honda CB400T   Laup Mai 16, 2009 12:51 pm

Ujuk on loomulikult plastmassist, egas ma ei mõelnudki kongreetselt seda painutada aga tal peab olema kuskil võll juu kus ühelpool on sulgur ja teiselpool on ujuk, ujuk tõuseb sulgur sulgeb kütuse pealejooksu aga kui ujuk on liiga kõrgel ehk ühesõnaga sulgeb kütuse liiga hilja siis võibki juhtuda et karpa hakkab sealt kuskilt ülevoolu august sul kütet välja ajama, isa rattal oli see ujuki ja sulguri vahepealne osa pleki moodi asjast ja seda andis ilusti painutada, hoidsid sulguril sõrme peal ja painutasid õrnalt.
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
agent007

Opel Astra
Kawa VN700

PostitaminePealkiri: Re: agent007: Honda CB400T   Laup Mai 16, 2009 7:15 pm

rapex kirjutas:
Ujuk on loomulikult plastmassist, egas ma ei mõelnudki kongreetselt seda painutada aga tal peab olema kuskil võll juu kus ühelpool on sulgur ja teiselpool on ujuk, ujuk tõuseb sulgur sulgeb kütuse pealejooksu aga kui ujuk on liiga kõrgel ehk ühesõnaga sulgeb kütuse liiga hilja siis võibki juhtuda et karpa hakkab sealt kuskilt ülevoolu august sul kütet välja ajama, isa rattal oli see ujuki ja sulguri vahepealne osa pleki moodi asjast ja seda andis ilusti painutada, hoidsid sulguril sõrme peal ja painutasid õrnalt.

Mul on terve see kupatus plastmassist ning reguleerimisvõimalus sellega ka olematu. Aga see ei ole enam oluline, sest sain nad nüüd ilusti käima/pidama. Probleem aga oli selles, et paagist või siis kraanist oli veidi liiva ja sodi tulnud. Filtrit mul ennem vahel polnud.Tegin nüüd uuesti suure puhastuse karpades ning lisasin paagi ja karpade vahele filtri. Hoopis teine tera.

Just tulin tegelikult pikema prooviringi pealt. Sai ütleme 15 - 20km ots ette võetud. Ratas käitus päris okeilt, siiski tahab veidi veel harjumist. Mootori moment on ka kuidagi kangem kui originaalis. Arvatavasti koonustest ja suhteliselt tühjadest torudest. Kõrgetel mootor käitub ilusti, ei pudista ega miskit. Probleem on aga tühikäiguga. Lonkab päris kõvasti ning aegajalt paneb litaka karpadesse. Küünlad samas on ilusad, omistanud endile roosaka või sihukese roosakas-pruuni värvuse. Segu peaks ju enamvähem OK olema.
Varem seda probleemi ei esinenud. Nii originaalis kui ka sel ajal kui karpad jooksid ja kraaniga sai timmitud kütuse kogust kambris. Kuskilt lugesin, et tühikäigu jaoks on eraldi düüs. Vist see mis peadüüse kõrval istub. Ning eelnevaid sümptomeid ja muid asjaolusid arvesse võttes võiks arvata, et seda düüsi peaks suurendama. Seda sellepärast, et kui kambris oli bensutase kõrgem siis käis normaalselt. Nüüd aga kui on bensutase õige siis ehk saab liiga vähe kätte. Siiski see on ainult oletus, ma ei ole eriline karburaatorispets!

Proovisõitu tehes tuli ilmsiks ka paar muud probleemi. Nimelt tagumine porikas ei mahu oma ettenähtud kohale ära. Kuigi amordid on keeratud kõige kangema astme peale liigub kiige siiski liiga palju ning hakkab siis akukasti ja rehvi vahele kiskuma ennast.
Hetkeline lahendus nr.1 - Kiiget veidi pikendada - rohkem ruumi sinna tekitada. Istet võiks ka seljuhul nihutada veidi tahapoole.
Hetkeline lahendus nr.2 - HARDTAIL + nn. saduliste.

Tagumise porika peaksin ka siiski ringi tegema. Tema praktilisus on võrdeline ümmargusega nulliga. Igast soppa ja paska loobib nagu vanamees igast asendist. Aga see ei ole hetkel kõige olulisem.

Sumpad !!!! Oi johhaidii... Varsti pean võibolla kolima hakkama. Liiga ränka häält teevad, pean mingi sõelalahenduse sinna nuputama. Rattale tahaksin sihukesti madalat plödinat. Hetkel on aga nagu mingi väga sport lelu hääl.

Nonii, saigi üks hea jutt/loetelu probleeme mis vajavad lahendust. Tasapisi otsast pihta hakata ja ehk saab minu projektki kunagi valmis. Samas olen viimaste päevade arenduste ja töödega väga rahul!
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
SAUL
Admin

PostitaminePealkiri: Re: agent007: Honda CB400T   Laup Mai 16, 2009 7:43 pm

Õnnitlen cheers hea kuulda kui masin käib ja liigub cheer
Tagasi üles Go down
Sponsored content

PostitaminePealkiri: Re: agent007: Honda CB400T   

Tagasi üles Go down

agent007: Honda CB400T
Vaata eelmist teemat Vaata järgmist teemat Tagasi üles 
Lehekülg 7, lehekülgi kokku 8Mine lehele : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next