HomeHome  KKKKKK  OtsiOtsi  Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri  KasutajagrupidKasutajagrupid  RegistreeriRegistreeri  Logi sisseLogi sisse  

Share | 

Yamaha XS650 1977, bobber

Vaata eelmist teemat Vaata järgmist teemat Go down 
Mine lehele : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
AutorTeade
agent007

Postituste arv : 472
motikas/auto : Jeep WJ
Opel Astra
Kawa VN700
Registration date : 26/10/2008

PostitaminePealkiri: Re: Yamaha XS650 1977, bobber   Teis Jan 27, 2009 5:51 pm

drag star kirjutas:
Tere.hakkas ennast ka huvitama se madaluse teema. Kuida kallutamiseka lood. Kui palju saab?
Lamavatpolitseid vist ei ole võimalik küll ületada.

Jah see on päris hea teema. Eesti olusid arvestades võib päris keeruliseks sul minna. Kui kõrge sul kõige madalam koht on? Lamavpolitseinikest saab üldjuhul kõrvalt põigata, kuid on ka juhuseid ja olukordi kus seda teha ei saa. Loogiline on ka see, et mida madalam ta on seda stiilsem.
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
SAUL
Admin

Postituste arv : 748
motikas/auto : 90 Harley Sportster, 78 Yamaha XT500
Registration date : 09/10/2008

PostitaminePealkiri: Re: Yamaha XS650 1977, bobber   Teis Jan 27, 2009 9:40 pm

tamm kirjutas:
mu arust on see lenks ikka nagu mustikas. Võibolla siis veel natuke kitsamaks teha Razz . Ülejaäänud töö ka väga hää. Kas tegid siis tulekustutile 1:0?
Tulekustutil seekord siiski vedas Very Happy see-eest jäi üks mootoriga tuletõrjepump sumbutist ilma Twisted Evil
Kõrgus on 10 cm. Kui ma temaga liiklema hakkan siis on üks tõsiseid asju teeolude jälgimine cyclops praegu ei oska midagi sellekohta öelda sõites ja proovides saab kõige paremini teada. Lamavatest elukatest vast hiilib kuidagi mööda´... Pööramise ja kallutamisega on päris hea , seda ólen ma garaaziz korduvalt katsetanud, Aga jällegi elame näeme... eks hooaja vältel kui masina kunagi liikuma saan siis oskan täpsemalt kõnelda Rolling Eyes
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili http://www.estonianchopper.com
SAUL
Admin

PostitaminePealkiri: Re: Yamaha XS650 1977, bobber   Kolm Jan 28, 2009 8:00 pm

Nonii täna jõudsin ka garaazi... Valmistasin tagaporika kinnituse, paigaldasin piduritule anduri (natuke häiriva kohapeale küll jäi aga ilma ka ei saa, paak sai eespoolt ka kinnitatud. Nüüd on järg niikaugel, et hakkan millalgi pulkadeks võtma.
Esitulest ka üks klõps

Sellised suunatuled lähevad ette

SIIN on üks pilt apehangeritest...keegi tahtis näha Cool Täna väänasin ka ühe uutmoodi lenksu, aga ei teagi Very Happy mul on 5 erinevat varianti lenkusi , eks vaatab mille peale krudib lõpuks ...
Tagasi üles Go down
erkoolen

Postituste arv : 73
motikas/auto : K-650 mt9 (1971) myydud
K-750V (196_) myydud
Honda transalp 1989
Registration date : 22/12/2008

PostitaminePealkiri: Re: Yamaha XS650 1977, bobber   Kolm Jan 28, 2009 8:07 pm

tõesti ilus masin. üks lemmikuid Very Happy kahjuks ei näe lenksust pilti. Crying or Very sad
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
A89

Postituste arv : 23
Registration date : 09/12/2008

PostitaminePealkiri: Re: Yamaha XS650 1977, bobber   Nelj Jan 29, 2009 4:02 am

Lenks. Ma pole küll eriline bobberi teadlane aga kui siin isikliku arvamust avaldatakse, siis aphanger või sirge lenks sobiksid sinna paremini kui see mida enne näitasid.
See ratas rockib.
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
shadow600

Postituste arv : 167
motikas/auto : kawasaki vn 800 classic 1998
Registration date : 23/10/2008

PostitaminePealkiri: Re: Yamaha XS650 1977, bobber   Nelj Jan 29, 2009 9:58 am

jätad selle siis? boberile vist istub too kätetapja paremini välimuselt küll!
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Zidist

Postituste arv : 63
motikas/auto : Honda Shadow VT 600C / e30
Registration date : 14/01/2009

PostitaminePealkiri: Re: Yamaha XS650 1977, bobber   Reede Jan 30, 2009 3:19 pm

Mina jälle leian, et see z-bar sobis sinna väga hästi pig
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
shadow600

PostitaminePealkiri: Re: Yamaha XS650 1977, bobber   Reede Jan 30, 2009 3:37 pm

vahepeal vahetab ümber kui tuju tuleb!
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
SAUL
Admin

PostitaminePealkiri: Re: Yamaha XS650 1977, bobber   Reede Jan 30, 2009 6:15 pm

Tänaseks jõudsin niikaugele, et tegelikult eile lammutasin juba sikli juppideks, täna viisin lõpuni ning keevitasin kõik ilusti kinni lihvisin ja lõikusin veel ühtteist maha. Puurisin ka el juhtmete augud raami torudesse, kuhu hiljem ajan juhtmed sisse. Tegin pistikute pesad ja veel ühtteist pudi padi. Praeguseks on lugu selline, et kola on valmis liivapritsi viimiseks ja sealt edasi pulbervärvi. Kuna ma seda teen , veel täpselt ei tea. Kahjuks sai täna puhkus läbi ja edasi pole aega tegutseda niipalju kui sellel nädalal... kevad krt läheneb ka meeletu kiirusega Suspect Cool

Tänase päeva kõige põnevam asi oli roostevabasse istmeplaati 44 augu puurimine akutrelliga Laughing Twisted Evil
Tagasi üles Go down
SANDER
Admin

Postituste arv : 444
motikas/auto : Harley, Volvo

PostitaminePealkiri: Re: Yamaha XS650 1977, bobber   Reede Jan 30, 2009 6:30 pm

krt laenand sis drelli naabrimehelt Laughing ...kena esitlus muidu Exclamation Exclamation

tamm

Postituste arv : 179
motikas/auto : H-D XLH1200 ´92
Registration date : 19/11/2008

PostitaminePealkiri: Re: Yamaha XS650 1977, bobber   Reede Jan 30, 2009 7:45 pm

SAUL kirjutas:
Puurisin ka el juhtmete augud raami torudesse, kuhu hiljem ajan juhtmed sisse.

siis pead sinna aukude ümber määnsedki kummi tihendid panema või miskit muud aretama. Ma olen kuulnud, et vibratsiooniga kipuvad juhtmed katki minema, isolatsioon tuleb maha jne.
Aga mudu loodan, et otsustad ikke Zbar'i kasuks!!

cheers
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili http://www.chopcult.com
agent007

Opel Astra
Kawa VN700

PostitaminePealkiri: Re: Yamaha XS650 1977, bobber   Laup Jan 31, 2009 7:49 pm

Njaa, hea. Tubli töö on tehtud.
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
altraditional

Postituste arv : 163

PostitaminePealkiri: Re: Yamaha XS650 1977, bobber   Teis Veeb 03, 2009 9:44 am

Ahviriputus oleks muidugi tõsine bobberi stiilis asi, kuid see Z on nii sick'n'twisted, et välimuselt sobib kõige paremini. Paagiga sobib ka hästi kokku.
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
SAUL
Admin

PostitaminePealkiri: Re: Yamaha XS650 1977, bobber   Nelj Veeb 05, 2009 7:18 pm

Lasin mõned tähtsamad jupid ära tsinkida, eelnevalt puhastasin kõik ükshaaval rellaka ja traatkettaga ära.
Enne: (pildil juba puhastatud)

Pärast:
Tagasi üles Go down
shadow600

PostitaminePealkiri: Re: Yamaha XS650 1977, bobber   Reede Veeb 13, 2009 7:55 pm

nagu uued! Palju siuke asi üldse maksma läheb ja kus seda tehakse?
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
SAUL
Admin

PostitaminePealkiri: Re: Yamaha XS650 1977, bobber   Reede Veeb 13, 2009 10:24 pm

Niimoodi jõudsin just garaazizt tagasi... täna oli väga värvine päev. Siiamaani ülpeakaela värvine Very Happy Kõigepealt alustan raamist. Eelmine reede sain raami liivapritsist kätte ning toimetasin pulbervärvimisse. Täna hommikul sain pulbrist raami ning ülejäänud vidinad kätte. Ostsin ära värvi ja plaan oli tänase päeva jooksul ka asi värvitud saada. Värviks valisin suht erksa pärla oranzi "nuclear sunset" ja päris kena sai Twisted Evil Veljed värvisin ka ära happy
See tsinkimine on tehtud võrus VG holdingus ja maksab umbes 10.- kilo, mul läks miskine 35 krooni need pudinad.
Liivaprits (värvigrupp tõrvandis)

Pulbervärv (ringteel värvispectrum)

Keemialabor devorist

Värvitud.... pildilt tundub veitsa hele tegelt on tumedam

Värvitud veljed

Nüüd on mõningad jupid veel vaja otsida ja millalgi veebruari lõpus äkki saab vaikselt kokku laduma hakata... cheer
Tagasi üles Go down
Primo

Postituste arv : 234

PostitaminePealkiri: Re: Yamaha XS650 1977, bobber   Laup Veeb 14, 2009 8:31 am

oi jummel.Nüüd hakkab asi tõesti ilmet võtma.Ees on vast kõige põnevam ja ennast tasuvaim osa. afro
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
veikkopeikko

Postituste arv : 19
Registration date : 24/11/2008

PostitaminePealkiri: Re: Yamaha XS650 1977, bobber   Laup Veeb 14, 2009 12:21 pm

härra Saul, minu sügav lugupidamine sinu hea maitse vastu. see nuclear sunset koos musta raamiga on ultraseks!

mõnus kuubis!
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
tamm

Postituste arv : 179
motikas/auto : H-D XLH1200 ´92
Registration date : 19/11/2008

PostitaminePealkiri: Re: Yamaha XS650 1977, bobber   Laup Veeb 14, 2009 12:44 pm

Ainult kiidusõnu saab siin öelda kummardus kummardus ja värvivalik on tõesti viimasepääl!!
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili http://www.chopcult.com
MG

Postituste arv : 56
motikas/auto : moto guzzi california touring 1100
Registration date : 11/01/2009

PostitaminePealkiri: Re: Yamaha XS650 1977, bobber   Laup Veeb 14, 2009 12:56 pm

Eestimaa teid saab kaunistama järjekondne iludus
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
SAUL
Admin

PostitaminePealkiri: Re: Yamaha XS650 1977, bobber   Laup Veeb 14, 2009 4:50 pm

Tänud Tänud ärge väga kiitke muidu läeb miskit peesse veel Very Happy Pildipealt on kõik ilusam kui tegelik pilt, paagil on värvimisega ka tolmutäppe peal, mis koduse värvimise juures on paratamatus. Need aga saab hiljem välja poleerida. Oleks kuskil värvikamber mida kasutada saaks siis oleks teine lugu, aga ma ei taotlegi päris tipp siledat pinda, mulle endale sobib sedasi vägagi Rolling Eyes Aga tänase päeva hommikupoolse arvele võib panna istme ehituse. Leidsin lõpuks ühe koha tartust kus ma vajaliku paksu nahajupi sain. Päris palju nikerdamist oli ...aga tulemus tuli täpselt selline nagu mul silme ees oli...(vbolla hiljem panen istme ehitus teemasse ka pildimaterjaliga tutvustuse, siis saab keegi näha mis järjekorras ma midagi tegin bounce
Tagasi üles Go down
rapex

Postituste arv : 235
motikas/auto : Autoks: Chevrolet Citation
Sikliks: H-D bobber project
Registration date : 24/10/2008

PostitaminePealkiri: Re: Yamaha XS650 1977, bobber   Laup Veeb 14, 2009 5:23 pm

Ilus töö cheer aga kle kas nende velge värimisega sihuekst asja ple, et siis ei saa pingutada enam või kui pingutad tahab uuesti värvimist saada...
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
SAUL
Admin

PostitaminePealkiri: Re: Yamaha XS650 1977, bobber   Püh Veeb 15, 2009 7:15 am

rapex kirjutas:
Ilus töö cheer aga kle kas nende velge värimisega sihuekst asja ple, et siis ei saa pingutada enam või kui pingutad tahab uuesti värvimist saada...
Ma arvan, et mul ei teki vajadust neid pingutada.
Tagasi üles Go down
SAUL
Admin

PostitaminePealkiri: Re: Yamaha XS650 1977, bobber   Püh Veeb 22, 2009 8:00 pm

Kirjutan väheke viimaseaja tegemistest... Põhitöö mis ma olen teinud on olnud seotud mootoriga. Eelmine nädal hakkas see valulik protsess pihta. Kõigepealt oli vaja igaltpoolt vahedest õli ja muu sodi välja uhada, kuna plaan oli teda väheke värvida. Päris pikk ja vaevaline tegevus oli see puhastamine... ise üleni stane nagu fekaaliveoki juht. Veel tegin algust poleerimisega, mis on ka krdi tore töö...sain nühkida, nühkida ja veelkord nühkida . Sai isegi enamvähem, päris peegel ei ole aga vbolla millalgi nühin veel kui viitismist tekib. Eile õhtul sain kätte mootori värvi, (tänud rapex-ile siinkohal) ja kohe värvisin ka mootori ülemise ribide osa ära, mis ma eelnevalt ära puhastasin. Öö otsa kuivas ja hommikul läksin rellakaga kallale. NImelt lihvisin ribide servad metallivärvi tagasi , suurema värvi rellaka otsas oleva liivapaberi ja lõppviimistluse lihvkäsnaga. Muidugi suutsin ma rellakaga ka muid kahjustusi saavutada, mille ma ka ära parandasin. Peale selle veel lutsusin ja lakkusin veel lõpmatta kaua aega igast kuramuse jubinaid, mis mootori küljes ka tahavad särada...
Ja nüüd tuleb tänase päeva tipphetk. Plaan oli ilus ja lihtne: mootor aiste vahele tagasi tõsta. Kõigepealt raam lauale ja paar prussi tärakat alla.. hopsti mootor sülle ja vahele sokutama. Mudin ja sudin ja veel sada imet , ja krt ei lähe vahele. Mahavõtmisel oli sama jama, megavähe ruumi on mootorile jäetud millimeetri pealt peab õiges asendis olema, et saaks mootori vahele. Jebisin oma pool tundi ära ja ei miskit Mad ...kutsusin esivanema appi lõpuks ja kahekesi pusides saime ta mõnekümne minuti pärast ka paika... tänu sellele jukerdamisele suutsin ka raami umbes sajast kohast ära kribida. Mõnest kohas on suht kõvad sooned sees. No Närv oli must ja tegin paaritunnise pausi. Peale seda oli järgmine nauding. Nimelt roolikannu laagri saaled oli vaja kuidagi kätte saada...(millel pulbervärvi kiht ka peal oli). Ei hakka kirjeldama kui tore üritus see oli (kes on võtnud neid sealt välja need teavad) ...igastahes kätte ma nad sealt sain. Hiljem nikerdasin tagaratta paika ja igast pisividinaid mootoriga seoses, kinnitused jne. Veel on jäänud igasugust nikerdamist masina kallal, mis võtavad hästi palju aega. Mõned vajalikud jupid on vaja veel hankida siis saab esihargi külge panna. See aga ilmselt jääb kuhugi märtsi keskpaika... tekkis ka väike plaani muutus : vbolla muudan sikli värvi ära aga seda ma veel mõtlen.....
elame näeme kevad pole enam kaugel! sunny Cool
Mootor enne:

Mootor hetkeseisuga:
Tagasi üles Go down
agent007

Opel Astra
Kawa VN700

PostitaminePealkiri: Re: Yamaha XS650 1977, bobber   Püh Veeb 22, 2009 8:52 pm

Mootor on väga ilus. Ise mõtlesin ka täpselt samamoodi teha. Kuri jääb lihtsalt nii!

Enda omal tegin just ülemise otsa tihendivahetuse. Nii, et võin öelda "Ma tean mida sa tunned!" Twisted Evil
Aiste vahele panek siiski mul lihtsam - tegu nimelt nn. rippmootoriga! Smile

Eks viska pilte ja asju kui saad miskit veel tehtud.
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Sponsored content

PostitaminePealkiri: Re: Yamaha XS650 1977, bobber   

Tagasi üles Go down

Yamaha XS650 1977, bobber
Vaata eelmist teemat Vaata järgmist teemat Tagasi üles 
Lehekülg 5, lehekülgi kokku 8Mine lehele : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next