HomeHome  KKKKKK  OtsiOtsi  Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri  KasutajagrupidKasutajagrupid  RegistreeriRegistreeri  Logi sisseLogi sisse  

Share | 

M:KIIVER LE-MANS LOW PROFILE SKINNY FIT GLOSS BLACK OPEN FACE HELMET CRUISER BOBBER

Vaata eelmist teemat Vaata järgmist teemat Go down 
AutorTeade
SAUL
Admin

Postituste arv : 747
motikas/auto : 90 Harley Sportster, 78 Yamaha XT500
Registration date : 09/10/2008

PostitaminePealkiri: M:KIIVER LE-MANS LOW PROFILE SKINNY FIT GLOSS BLACK OPEN FACE HELMET CRUISER BOBBER   Kolm Mai 21, 2014 4:32 pm

MÜÜA: KIIVER LE-MANS LOW PROFILE SKINNY FIT GLOSS BLACK OPEN FACE HELMET CRUISER BOBBER

Niisiis täna jõudis mulle mu uus kiiver pakiga kohale... Selgus aga tõsiasi, et mu suur pea läheb liiga täpselt sinna sisse. Paiskaks siis asja müüki ja sai endale ka juba number suurem ära tellitud.
Tegemist päris laheda oldschool kiivriga. Nagu ka pealkiri ütleb siis tegemist low-profile skinny fit kiivriga, millel siis külje polsterdus sutsuke õhem kui tavaliselt. Asi täielikult uus ja pakendis, E-tähised ka olemas.

Hind 110 €

Siim
tel: 581 158 09

Võin saata ka smartpostiga kuhu iganes  sunny 

Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili http://www.estonianchopper.com
tamm

Postituste arv : 179
motikas/auto : H-D XLH1200 ´92
Registration date : 19/11/2008

PostitaminePealkiri: Re: M:KIIVER LE-MANS LOW PROFILE SKINNY FIT GLOSS BLACK OPEN FACE HELMET CRUISER BOBBER   Laup Mai 24, 2014 6:51 pm

Krt tundub päris huvitav pakkumine olevat. Ma pean mõnipäev läbi tulema ja proovima.
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili http://www.chopcult.com
OttoAvi

Postituste arv : 2
motikas/auto : Suzuki Intruder VS800
Registration date : 23/01/2015

PostitaminePealkiri: Tervitus!   Nelj Jan 29, 2015 3:04 pm

Kas kiiver juba läinud või on veel alles? Kui alles siis mis suurus see on?
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Sponsored content

PostitaminePealkiri: Re: M:KIIVER LE-MANS LOW PROFILE SKINNY FIT GLOSS BLACK OPEN FACE HELMET CRUISER BOBBER   

Tagasi üles Go down

M:KIIVER LE-MANS LOW PROFILE SKINNY FIT GLOSS BLACK OPEN FACE HELMET CRUISER BOBBER
Vaata eelmist teemat Vaata järgmist teemat Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1