HomeHome  KKKKKK  OtsiOtsi  Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri  KasutajagrupidKasutajagrupid  RegistreeriRegistreeri  Logi sisseLogi sisse  

Share | 

IZ jupiteri mootor laiali vaja võtta

Vaata eelmist teemat Vaata järgmist teemat Go down 
AutorTeade
stiilneüksik.

Postituste arv : 44
Registration date : 23/05/2010

PostitaminePealkiri: IZ jupiteri mootor laiali vaja võtta   Esm Veeb 04, 2013 2:59 am

Hei

Selline teema, et üks silindrite ja kolbideta jupiteri mootor vedeleb Tartus, mille tahaks lahti võtta ja kõik jupid, mis ei ole kasutatavad ühesilindriste IZide juures, maha müüa, et oma bobberi projekti finantseerida. Kuna olen täielik mootorivõhik, siis äkki on üldisi näpunäiteid, kuidas see mootor lahti võtta (et midagi ära ei lõhuks) ja mis jubinad Jupiteridel ja Planetadel samad on?

What a Face

Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
poison

Postituste arv : 280
motikas/auto : vt750 hardtail
Registration date : 06/11/2008

PostitaminePealkiri: Re: IZ jupiteri mootor laiali vaja võtta   Esm Veeb 04, 2013 12:23 pm

selline karvane tunne et miski ei sobi
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
stiilneüksik.

PostitaminePealkiri: Re: IZ jupiteri mootor laiali vaja võtta   Esm Veeb 04, 2013 1:23 pm

Sidurikaas ei ole planetade-jupiteridel sama mõõduga ja genekas peaks samuti sobima? Unustasin mainida, et käigukasti osa samuti komplektne asjal. Peaks jupiter kolme mootor olema.
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
poison

Postituste arv : 280
motikas/auto : vt750 hardtail
Registration date : 06/11/2008

PostitaminePealkiri: Re: IZ jupiteri mootor laiali vaja võtta   Esm Veeb 04, 2013 5:27 pm

esimese hooga tuleb nagu ette, et geneka rootor, see kuuevoldine. peaks sama olema küll, katkestimäng ja muu mudru juba teine, planetal käib käigukast küljelt välja, jupiteril alles karteripoolte lahutamisel, kui sul planetale miskit vaja, ma jupiterile ei panustaks...aga mu mälu on ka tuhmunud, see oli ammu Smile igatahes kui ma planetat pidasin, siis vedelev jupi mootor jäi minust puutumata, aga värskema mäluga jõmmid võivad mind parandada
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
stiilneüksik.

PostitaminePealkiri: Re: IZ jupiteri mootor laiali vaja võtta   Kolm Veeb 06, 2013 11:58 am

Tänud info eest, mõtlesingi, kuidas seda käigukasti laiali hakata võtma Smile
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Sponsored content

PostitaminePealkiri: Re: IZ jupiteri mootor laiali vaja võtta   

Tagasi üles Go down

IZ jupiteri mootor laiali vaja võtta
Vaata eelmist teemat Vaata järgmist teemat Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1