HomeHome  KKKKKK  OtsiOtsi  Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri  KasutajagrupidKasutajagrupid  RegistreeriRegistreeri  Logi sisseLogi sisse  

Share | 

Concept: 69 Woodie

Vaata eelmist teemat Vaata järgmist teemat Go down 
AutorTeade
altraditional

Postituste arv : 163
Registration date : 26/10/2008

PostitaminePealkiri: Concept: 69 Woodie    Teis Jan 15, 2013 12:50 pm

Mingi hetk sai heietatud mõtet, milline võiks olla kõige suurema Rodipotensiaaliga vene asi, ning mina jõudsin järeldusele, et see on GAZ 69.

Algselt meenutab ta kõige rohkem 30date aastate masinat, ning suhteliselt mõistliku vaevaga annaks sellest kombineerida Woodie wagoni. Seejuures minemata vastuollu ARKiga, ilma märkimisväärselt ümber ehitamata.

Neil ei ole tehasestki katust, ja igati õigustatud peaks olema soov seda sinna luua. Esiaknaraam võib jääda nagu on, sellest edasi tuleb valmistada kuut ja Miks mitte puidust, nagu vanasti mõnedel autodel tehaseski tehti. Grilli tuleks ehk muuta ning raami võimalusel veidi madalamaks lasta, kuid üldplaanis peaks olema teostatav ja registreeritav, samas esteetiline.
(Järgnevad pildid on vastavalt minu soovile joonistatud N.Ozols'i poolt)

Woodie plussiks on ka see, et ehitada on võimalik ka sellel, kes ei tunne ennast tugevana keevituse ja metallitöö maailmas. Mõningad vajalikud keevitustööd saab lasta kellelgi ära teha (pöörduge kasvõi minu poole, sellist projekti toetan igati), ja üldine ehitamine teha kasvõi tööõpetustunde meelde tuletades. Samas ei ole tegemist tohutu ümberehitusega, mida ei saaks ARKiga kokku leppida.

Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili

Concept: 69 Woodie
Vaata eelmist teemat Vaata järgmist teemat Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1